Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ватман та картон ( 12 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Ватман та картон

На нашому сайті можна недорого купити щільний папір – ватман та картон. Ми пропонуємо матеріали різного формату (А1, А2, А3, А4) і щільності від 170 до 240 г/м². Саме від цих параметрів залежить ціна ватману і картону. Крім того, на вартість впливає кількість одиниць в упаковці. Ми пропонуємо різні ціни за штуку, але слід враховувати, що продаж деяких позицій можливий тільки партіями від декількох сотень листів.

Тільки кращі товари

В нас ви можете купити якісний ватман і використовувати його, наприклад, для малювання та креслення, адже цей вид паперу найкраще підходить для виконання робіт:

  • олівцем;
  • тушшю;
  • акварельними фарбами.

Ватман А1 і інших розмірів відрізняється не тільки щільністю та рельєфною фактурою, але і підвищеною стійкістю до стирання, що робить його ідеальним матеріалом для довгого зберігання важливої ​​інформації. Його, як і картон, часто використовують як основу для рукоділля: створення трафаретів, листівок і таке інше.

Працюємо для вас

Звертайтеся до нас, щоб купити недорого якісне офісне і канцелярське приладдя для будинку, навчання, творчості та хобі. Ми забезпечимо швидку доставку обраних товарів в будь-який куточок країни. Гарантуємо високу якість продукції та чудовий сервіс. Будь-який вид діяльності, для якого потрібні наші товарами, принесе тільки радість!