Особистий кабінет ( або реєстрація )

Куточки та роздільники пластикові ( 16 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Куточки та пластикові розділювачі

Впорядкувати папери великого офісу або компанії — завдання, для вирішення якого простої акуратності замало. На допомогу приходить спеціалізована канцелярія для діловоства — папка-куточок і пластикові роздільники. Купити такі пристосування необхідно всім: від невеликого приватного підприємця до крупного промислового заводу чи банку.

Різноманітність куточків

Пластикова папка куточок може бути:

  • прозорою — не потрібно заглядати всередину, щоб дізнатися вміст;
  • з непрозорим малюнком. Тоді краще підібрати кілька варіантів, щоб не плутати документи і розрізняти їх за зовнішнім виглядом папки;
  • різною по щільності: від 120 до 180 мкм;
  • специфічних габаритів і форматів — А4 або А5.

Купити папку-куточок в деяких випадках зручніше, ніж зберігати документи у файлі, хоча, по суті, призначення у обох канцелярських пристосувань однакове — захищати папір від зовнішніх забруднень і пошкоджень. Специфічна кутова конструкція дозволяє швидше дістати листи з папки, що особливо актуально, якщо необхідно коригувати інформацію вручну. Прозора папка-куточок — оптимальне бюджетне рішення.

Функції роздільників

Зберігати інформацію в одному місці дуже зручно, але процес пошуку часто займає надто багато часу. Не варто відмовлятися від корисної звички, адже можна недорого купити пластикові роздільники через інтернет-магазин «Оп24» та швидко орієнтуватися у ретельно складеній документації. Продаж товару оптом і в роздріб дозволить задовольнити потреби великої корпорації або дрібного приватного підприємства. Вартість канцтоварів для будь-якої категорії покупців виправдана і конкурентна — переконайтеся в цьому, передивившись ціни спеціалізованих магазинів вашого міста.