Особистий кабінет ( або реєстрація )

Сумки для взуття ( 99 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Сумки для взуття

Сумка для взуття – потрібний і практичний аксесуар, який обов'язково повинен входити в екіпіровку школярів та дiтей, якi відвідують дитсадок або тренування. Купити її можна прямо зараз, в каталозі магазина ОР24 представлений широкий вибір виробів. За своєю суттю сумка для змінного взуття являє собою м'який безкаркасний рюкзачок, легкий і компактний. Ціна на такі вироби представлена ​​в демократичному діапазоні. Вартість покупки не вдарить по гаманцю, а сам аксесуар стане в нагоді дитині буквально на кожний день, витрати повністю виправдаються практичністю виробів.

Основні властивості сумок для взуття

Сумка під взуття давно стала звичним явищем для школярів і дітей, які відвідують різні секції. Зшиті з синтетичного матеріалу, м'які ранцi з лямками із шнурків дуже легкі і практичні. Текстильнi плечові ремінці можна регулювати, є також моделі сумок з невеликою петелькою, щоб носити в руках. Закриваються вони за принципом стяжки. На практиці такий варіант дуже зручний, оскільки дозволяє швидко скласти змiнне взуття або дістати його з сумки.

Серед інших експлуатаційних властивостей:

  • стiйкiсть до вологи;
  • простота в догляді – можна прати або прополоскати, щоб видалити забруднення;
  • зносостійкість;
  • компактність.

У порожньому вигляді ці сумки можна скласти в мініатюрний рулончик, що майже не займає місця, він поміститься навіть у кишеню. У разі необхідності його варто просто розправити, і аксесуар готовий до експлуатації за призначенням.

Сумка-рюкзак для взуття є досить зручним виробом. Туди може поміститися змінне взуття будь-якого розміру, тому замовляйте її не тільки хлопцям молодшого шкільного віку, а й підліткам або навіть студентам. Практичність такої сумки не викликає питань. Вона стане в нагоді і не залишиться без діла.

Переваги покупки сумки для взуття на ОР24

Перше – це великий асортимент товару. На сторінках каталогу сумки для носіння змінного взуття представлені в широкому асортименті. Різні по оформленню та за розмірами, вони є для дівчаток і хлопчиків будь-яких вікових груп. Ціна товару вказана в описі, що дозволяє швидко зорієнтуватися при виборі.

Другий аргумент на користь покупки на ОР24 – це якісний сервіс. Оперативна обробка замовлення і продаж в режимі онлайн дозволяють оформляти заявки в будь-який зручний час і швидко отримати свій товар.

Третя перевага – комфортні умови для роздрібних і оптових клієнтів. Купити сумку для взуття можна вже від 1 штуки. Також замовляйте товар оптом, що обійдеться недорого, якщо порівняти з роздрібною ціною.