Особистий кабінет ( або реєстрація )

Сумки через плече ( 25 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Сумки через плече

Шукаєте дитячі сумки через плече? В інтернет-магазині OP24 представлений широкий вибір цікавих сучасних моделей. Різні за розміром, дизайном і стилем, вони характеризуються однією спільною рисою – практичністю. Яскраве оформлення робить їх привабливими зовні і вигідно відрізняє кожну модель серед всього асортименту.

Всі сумки через плече для дітей відповідають санітарним нормам і стандартам. Ціна їх в каталозі вказана на роздрібному рівні, продаж також можливий оптом, при цьому партія товару обійдеться порівняно недорого.

Популярні моделі

Шкільні сумки через плече представлені в каталозі в широкому асортименті. Оригінальні і цікаві, вони виконані в різних стилях. Серед розмаїття можна виділити:

  • спортивні;
  • моделі з 1, 2 або навіть 3 ручками (дві короткі і один довгий ремінець);
  • каркасні і м'які;
  • однотонні і різнокольорові;
  • з дизайнерськими принтами.

Купити можна аксесуар для школярів різного віку і статі. Для дітей молодшого віку доступні моделі з популярними мультиплікацiйними героями, старшокласникам підберіть оригінальні вироби в стриманому оформленні.

В асортименті каталогу представлені також дитячі сумки для дівчаток через плече, придатні для носіння в повсякденному житті, на танці, тренування або заняття. Ціна товарів варіюється в досить широкому діапазоні, точну вартість уточнюйте на кожну модель виробу.

Експлуатаційні властивості

Важливими показниками, на які орієнтуються всі батьки, є якість, комфортність і безпека сумок. Кожній моделі з каталогу притаманні ці властивості. Будь-яка матiрчана сумочка, незалежно від призначення і дизайну, виконана з щільного текстилю, зони вигинів посилені спеціальним полімерним шнуром. Шви прострочені міцними і стійкими до розриву нитками. Текстиль для пошиття сумок вибирається з екологічних матеріалів (в основному на коттоновій основі з невеликим відсотком синтетики для поліпшення експлуатаційних властивостей). Забарвлюється тканина стійкими до линяння і вигорання пігментами.

Сумки для школярів через плече з текстилю характеризуються і високими показниками практичності. Вони добре піддаються сухому чищенню і пранню, не деформуються в процесі експлуатації і після декількох циклів догляду. За рахунок особливо щільної структури тканини і двошарової конструкції сумки характеризуються низькою поглинаючою здатністю, тому при попаданні під дощ вміст залишиться у безпецi. Для зручності користувачів всі моделі оснащені застібками, додатковими відділеннями і кишеньками, що дозволяє організовано вміщати різні предмети.

Щоб купити шкільну сумку через плече, оформлюйте замовлення в режимі онлайн. Продаж товару здійснюється по всій країні, умови доставки уточнюйте в спеціальному розділі.