Особистий кабінет ( або реєстрація )

Стільці та крісла ( 8 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Стільці

Якщо вам потрібно купити офісні стільці, не виходячи з дому, у нас є що вам запропонувати. У продажу завжди є найбільш затребувані моделі, які можна придбати недорого. Крім того, ми регулярно поповнюємо асортимент новими, зручними і недорогими товарами.

Замовлення приймаються 24 години на добу — просто додайте товар в «корзину» і не забудьте вказати потрібну кількість одиниць. При оформленні заповніть свої контактні дані, виберіть спосіб оплати та доставки. Також ви можете залишити коментар до замовлення. Для підтвердження з вами зв'яжеться наш менеджер.

Стільці в офіс

Для роботи в офісі ви можете купити офісний стілець з м'яким сидінням, в якому регулюються висота і спинка. Також рівень комфорту зростає, якщо в кріслі передбачені підлокітники і коліщатка. Комфортний офісний стілець підвищує продуктивність праці співробітників, адже коли нічого не відволікає і створені комфортні умови, робочий процес прискорюється.

Для комп'ютера

Комп'ютерний стілець також повинен мати функції регулювання висоти, кут нахилу спинки і підлокітники. Велика частина часу за комп'ютером проходить в роботі з клавіатурою і мишкою. Зручно, коли рука не перебуває у висячому положенні, а впирається в підлокітники — так плечові і ліктьові суглоби втомлюються менше і це не відволікає від роботи.

Рекомендуємо купити спеціальний комп'ютерний стілець. З його допомогою ви зможете відкинутися на спинку, гарненько потягнутися, розслабитися і подивитися відеоконтент. Рівень комфорту можна порівняти з м'яким кріслом, в якому можна просто розслабитися і ні про що не думати.

Крім того, у нас ви можете купити прості стільці для комп'ютерних клубів і інтернет-кафе за невисокою ціною. У таких моделей немає регульованих частин, тому їх вартість на порядок нижче.

Для школярів

Також у нас ви можете вибрати і замовити дитячий стілець для школяра і підлітка за невисокою ціною. Вони будуть комфортні для дитини при виконанні домашнього завдання, під час роботи, розваг за комп'ютером та для інших цілей.

Для семінарів і конференцій

В Україні часто відбувається так, що якась організація орендує приміщення для проведення тренінгів, семінарів та інших масових заходів. Як правило, це відбувається у форматі — 1 доповідач і аудиторія від 10 осіб. Пропонуємо вам замовити стільці та офісні крісла оптом для:

  • конференцій;
  • аудиторій;
  • семінарів та інших масових заходів.

Наші ціни цілком підходять для оптових покупок. Ви можете замовити стільці оптом в Києві та будь-якому іншому місті країни. Ми відправляємо замовлення по всій Україні. Термін доставки і варіанти оплати ви можете подивитися у відповідному розділі.