Особистий кабінет ( або реєстрація )

Стержні шарикові ( 18 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Стрижні кулькові

Нинішні ціни на канцелярські товари змушують сучасного покупця задуматися над тим чи іншим придбанням. Люди, які часто та багато пишуть, вважають за краще купити одну зручну кулькову ручку й відразу кілька стрижнів для заміни. Подібне рішення дозволяє заощадити гроші та придбати надійну помічницю. В інтернет-магазині «OP24» представлені кращі стрижні для кулькових ручок від різних виробників. У нас ви зможете недорого купити вподобані товари як в роздріб, так і оптом. Якість письма, експлуатаційний термін та ціни на пасти для кулькових ручок вас приємно здивують.

Різновиди стрижнів

Конструкція будь-якої запаски складається із таких елементів:

  1. Основа – пластикова трубка.
  2. Елемент для відтворення інформації на папері – металева кулька.
  3. Наповнювач – масляна основа, гель, біополімер, чорнило.

Стрижень для кулькової ручки пише м'яко й плавно, тому вистачить одного дотику до паперу, щоб залишити позначки. Масляна основа відрізняється густотою та тягучістю. Такі стрижні служать довго, завдяки чому виграють у гелевих аналогів. Класифікувати дану групу товару можна відповідно розмірам елементів для письма. Багаторічний продаж і досвід роботи показали, що найбільш популярними є моделі з кульками, діаметр яких дорівнює 0,5, 0,7 та 1,0 мм. Ширина відтвореної лінії не відповідає параметрам елементу для письма. Наприклад, кулька 0,5 мм залишає після себе лінію товщиною 0,3 мм.

Рекомендації по вибору

Якщо вас цікавить звичайна паста для кулькової ручки, тоді керуйтеся таким параметром, як ціна. Людям, яких мало хвилює вартість, рекомендуємо звернути увагу на наступну інформацію:

  1. При виборі стрижня подивіться на обсяг чорнила. Чим він вищий, тим більше інформації можна відобразити на папері.
  2. Для маркування товщини лінії виробники використовують букву B (товста), F (тонка), M (середня).
  3. Для письма у вертикальному положенні варто віддати перевагу стрижню з надлишковим тиском. Класичний різновид підходить для горизонтального відображення інформації.

Для пошуку потрібного товару залиште відповідні позначки в категоріях або впорядкуйте каталожну продукцію по полярності, за ціною і т. д. Оформляйте замовлення на сайті в будь-який зручний час. Менеджер компанії «OP24» зв'яжеться з вами протягом робочого дня.