Особистий кабінет ( або реєстрація )

Стержні до ролерів ( 1 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Стрижні до ролерів

Витратний письмовий матеріал від кращого виробника

Інтернет-магазин OP24 пропонує придбати стрижень для ручки-ролера. На сайті представлений якісний витратний матеріал для письмового приладдя від компанії Parker. Стрижень-ролер дозволяє нахиляти ручку під будь-яким кутом і відрізняється такими особливостями:

  • чітка, акуратна лінія письма;
  • економна витрата чорнил;
  • висока якість наповнювача;
  • насичений колір.

Ми пропонуємо купити капілярні стрижні для ролерів, які відрізняються чудовими письмовими властивостями за рахунок низької в'язкості чорнила. Ціна цієї пасти набагато нижче, ніж вартість нової ручки, тому її заміна — відмінна можливість економії коштів, особливо в умовах активного використання «пера». На нашому сайті ви зможете недорого купити стрижні для ролера оптом. Це вигідна пропозиція для офісних співробітників, менеджерів і директорів, які бажають користуватись якісним приладдям без значних витрат.

Зручна покупка

Щоби придбати хороші стрижні для ролерів у великій кількості, не потрібно оббивати пороги канцелярських магазинів. Інтернет-магазин OP24 здійснює оптовий продаж цього витратного матеріалу з доставкою по всій території країни. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте низькі ціни на чорнила, зручні способи оплати, персональний сервіс. Щоб оформити покупку, достатньо виконати кілька простих умов. Дізнайтеся про це докладніше в розділі сайту «Оплата / Доставка» або зверніться до менеджерів за вказаними телефонами.