Особистий кабінет ( або реєстрація )

Стержні гелеві ( 12 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Стрижні для гелевих ручок

Хочете забезпечити співробітників офісу необхідним канцелярським приладдям? В першу чергу потрібно придбати предмети для письма. Сучасні ціни на якісні гелеві ручки точно не дозволяють заощадити бюджет, а саме вони відмінно підходять для заповнення документів, підпису паперів. Щоб знизити фінансові витрати і надати працівникам головне «знаряддя праці», потрібно знайти зручну та вигідну альтернативу – якісні варіанти, які будуть коштувати недорого. Інтернет-магазин OP24 пропонує купити гелеві пасти для ручок оптом. У продажу представлені стрижні від якісних виробників, які економно витрачаються, не течуть, забезпечують акуратність і плавність написання.

Особливості виробів

У нашому інтернет-магазині представлені гелеві стрижні для ручок класичних кольорів, серед яких:

  • синій;
  • червоний;
  • зелений;
  • чорний.

Найчастіше виробники випускають пасти стандартного розміру, тому досить просто замінити одну, і ви отримаєте ручку іншого кольору. Це зручно, якщо потрібно виділити важливу інформацію в документі або виправити помилки.

Вибираючи стрижень для гелевої ручки, зверніть увагу на такий параметр, як довжина. Залежно від цього, ви зможете купити пасту для конкретної моделі «пера» або універсальний виріб, який підходить до багатьох видів.

Ціна на стрижні для гелевих ручок залежить від виробника, обсягу наповнювача, товщини елементу. У каталозі представлені різноманітні варіанти, серед яких ви обов'язково зможете вибрати потрібний. Ми пропонуємо купити гелеві стрижні з доставкою по всій території України. Її вартість залежить від вашого місцезнаходження. Зверніть увагу на умови виконання замовлення. Детальніше дізнатися про це можна в розділі сайту «Оплата/Доставка».