Особистий кабінет ( або реєстрація )

Степлери,антистеплери ( 34 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Степлери

Без якісного степлера не обходиться робота жодної компанії, де присутня велика кількість різної документації. Сортувати листи за допомогою скріпок незручно, адже вони часто чіпляються за інші документи, що знаходяться в загальній стопці, і зісковзують. Або підкріплюють до себе непотрібні папірці. Набагато зручніше, при розділі документів в залежності від присутньої в них інформації, використовувати канцелярський степлер.

Відмінні риси

Характерною особливістю виробу є можливість наскрізного скріплення. Скоба, яка міститься всередині, наскрізь проколює стопку аркушів. Кінці скоби впираються в пластину, розташовану знизу виробу. На її поверхні присутні спеціальні заглиблення, необхідні для нахилу скоби в потрібному напрямку.

Великий вибір моделей

Інтернет-магазин Ор24 пропонує купити канцелярський степлер, доповнений якісним пружинним механізмом, для легкого і успішного прошивання аркушів. Деякі моделі мають гумові накладки, завдяки яким аксесуар не буде ковзати в руці в процесі роботи. Таке доповнення запобігає утворенню подряпин на столі.

Проводиться продаж міні-варіантів для зшивання не більше 10 аркушів. Вони підходять для використання в офісі з невеликою кількістю документів. Також можна купити великий степлер для паперу, за допомогою якого можна з'єднати одночасно до 60 аркушів.

Ми пропонуємо замовити канцелярські степлери в таких варіантах:

  • металевий варіант, призначений для частого використання;
  • пластиковий виріб для зшивання невеликої кількості паперу;
  • універсальний антистеплер.

В асортименті є великий вибір варіантів. Пропонується широка гамма кольорів. Також степлери відрізняються дизайном. Присутні варіанти, які мають класичний вигляд, та оригінальні моделі з вигином для зручного використання. Реалізується також степлер для паперу, укомплектований скобами.

Інтернет-магазин пропонує купити продукцію оптом. Мінімальна вартість замовлення — 200 грн.