Особистий кабінет ( або реєстрація )

Швидкозшивачі ( 40 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Швидкозшивачі

Зберегти та впорядкувати офісну документацію допоможе папка-швидкозшивач. Придбання таких канцелярських пристосувань — необхідність для тих, хто хоче имати папери в порядку і не витрачати багато часу на їх пошук. Папка-швидкозшивач може бути прозорою або твердою, в залежності від цілей і термінів зберігання документів. Інтернет-магазин «Оп24» допоможе обрати і купити необхідну канцелярію за вигідною ціною. Ознайомтеся з параметрами вибору папки, їх відмінностями і заходите в наш каталог, де щодня здійснюється продаж сотень швидкозшивачів.

Ключові характеристики

Кожному, хто не зтикався з великим асортиментом товарів здається, що обрати папки-швидкозшивачі — завдання кількох хвилин. Насправді, вони мають великі відмінності в конструкції, які зумовлені специфікою їх призначення. На нашому сайті можна купити папки-швидкозшивачі пластикові з:

  • кліпом;
  • пружинним механізмом;
  • перфорацією, для комплектації швидкозшивачів в одній великій теці;
  • боковим притиском;
  • прозорим або непрозорим пластиковим верхом;
  • пластикової планкою.

Тут знайдуться папки, призначені для зберігання документів будь-якого розміру — від паперу формату А5, до плакатного розміру А3. Вони можуть бути пристосовані для розміщення перфорованої документації або цільних листів. Папка зі швидкозшивачем відрізняється типом затиску (в назві моделі позначається як CLIP):

A — для зберігання паперів, попередньо проколотих діркопробивачем, або для розміщення в файлах;

В — мають спеціальну лапку, притискають будь-який тип документів;

BL — обладнані подовженим затискачем (для більшої надійності);

С — призначені для вертикального кріплення листів;

А + С, В + С — комбіновані затиски.

При виборі папок варто орієнтуватися на кількість аркушів, які там можна розмістити. Для об'ємних проектів краще обрати великий пластиковий швидкозшивач, для невеликих — тонкі прозорі папки зі зручними фіксаторами. Зазначені характеристики істотно впливають на вартість товару, тому перед покупкою важливо чітко визначити мету і функціональне призначення швидкозшивача.

Особливості замовлення

Клієнтами інтернет-магазину «Оп24» можуть стати фізичні або юридичні особи — у нас можна купувати канцелярські товари недорого як оптом, так і в роздріб при дотриманні мінімальної суми замовлення. Просто обирайте відповідні папки, задавайте кількість і додавайте товар у корзину. Зорієнтуватися у величезному асортименті допоможуть зручні фільтри, виставивши які можна швидше підібрати потрібні швидкозшивачі. Замовте канцелярію прямо зараз і отримайте покупку вже через 48 годин!