Особистий кабінет ( або реєстрація )

Рюкзаки ( 405 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Рюкзаки

Щорічне наближення 1 вересня – справжнє випробування для батьків школярів. Один із найбільш важливих і коштовних предметів, які необхідно придбати до свята першого дзвоника, є шкільний рюкзак. Як зробити щоденні походи в школу справжнім задоволенням для дитини? Важливо купити шкільний рюкзак, який буде одночасно зручним, функціональним і зовні привабливим. Сьогодні існує величезний вибір різноманітних варіантів. Класичний синій колір для хлопчика і рожевий для дівчинки давно не головний критерій вибору.

Ключові характеристики

Шкільні рюкзаки дійсно вибираються за зовнішніми ознаками. Але необхідно спиратися не на привабливість дизайну, малюнка або кольору моделі, а на якісні характеристики:

  • наявність світловідбиваючих елементів. Це додаткове пристосування зробить дитину помітніше при перетинанні дороги у вечірній час або зранку, коли взимку буває ще темно. Шкільний ранець такого типу можна купити недорого, світловідбиваючі елементи незначно впливають на ціну виробу;
  • тип спинки. Кожен з варіантів – анатомічна, ортопедична або щільна – має свої переваги. М'які рюкзаки призначені для більш легких вантажів. Поклавши туди велику кількість підручників, дитина буде відчувати зайве навантаження на хребет. Каркасні рюкзаки забезпечать правильне положення спини навіть при великому навантаженні;
  • регульовані пряжки для лямок. Більшість шкільних рюкзаків можна пристосувати для дітей різної комплекції. Достатня ширина лямок 4–5 см. Зручніше, щоб пряжки на них розташовувалися зверху і знизу, тоді ранець буде щільніше фіксувати спину дитини в правильному положенні;
  • кількість відділень і зручність доступу до них. Завдяки наявності спеціальних ніш, перегородок і кишеньок дитині буде зручно розмежувати підручники, спортивну форму і бутерброди, взяті з дому;
  • ущільнене дно. Забезпечить додаткову стійкість. Такий рюкзак буде довше зберігати форму і тішити привабливим зовнішнім виглядом. Додатковою перевагою є невеликі пластикові ніжки, розташовані під днищем, які перешкоджатимуть появі забруднень.

Купити шкільний портфель, спираючись суто на практичність – велика помилка. Важливо, щоб правильний, з точки зору батьків, вибір подобався вашому чаду, тільки тоді покупку можна буде вважати по-справжньому вдалою.

Зручний вибір з ОР24

Як здійснити спільну покупку дитячого рюкзачка, якщо малюк примхливий і кожне відвідування магазину супроводжується бурхливою істерикою? Вибирайте потрібний товар на OP24 і запропонуйте дитині декілька кращих варіантів. Так ви зможете купити дитячий рюкзак, що відповідає віку і росту дитини, не відвідуючи численних канцелярських магазинів в Києві, де в сезон шкільного ярмарку звернути на себе увагу продавця практично неможливо.

Серед переваг сайту – продаж шкільного приладдя за низькою вартістю. Кращі ціни дозволяють обслуговувати роздрібних покупців і відвантажувати канцелярію оптом. Замовляйте шкільні рюкзаки прямо зараз і вже через 48 годин зможете забрати посилку на найближчому поштовому відділенні.