Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ручки кулькові ( 67 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Ручка кулькова

Якщо говорити про канцелярське приладдя, то сміливо можна заявити, що кулькова ручка — найбільш поширений його представник. Випускаються вони у величезній різноманітності багатьма виробниками. Ціна товару зазвичай представлена в доступному сегменті, однак на окремі типи (подарункові, наприклад), вартість буває вищою. В інтернет-магазині ОР24 кулькові ручки можна придбати в режимі онлайн. Продаж товару здійснюється по всій країні, в тому числі й у оптових обсягах. У порівнянні з роздрібними цінами буде вигідніше замовити вироби великою партією.

Основні відмінності

Ціна на кулькові ручки є не єдиним критерієм вибору. Хоча цей параметр безпосередньо залежить від типу і дизайну приладдя. Відмінності між товарами, що доступні для замовлення в каталозі, полягають і в ряді інших характеристик:

  • комплектації. Зі стійкою, ковпачками або без них;
  • вигляді пристрою. Автоматичні та звичайні;
  • оформленні. З ергономічними м'якими накладками-гріпами або без них;
  • конструкції. У прозорому, матовому корпусі, з металевим або пластиковим наконечником;
  • кольорі чорнил. Сині, чорні, червоні.

Товари на сторінках доступні від різних виробників, інформація про бренд також вказана в описі. Щоб купити кулькові ручки оптом недорого в Україні, оформіть заявку на сайті або телефонуйте за номером, і менеджери опрацюють її в режимі онлайн. Відразу можна уточнити обсяг мінімальної партії і умови доставки по регіонах. Вони можуть змінюватися в залежності від кількості товару в одному замовленні.