Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ручки масляні ( 55 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Ручки масляні

Масляна ручка — винахід, що з'явився на ринку відносно недавно. Вона поєднує в собі переваги кулькових і гелевих письмових приладів, але позбавлена ​​недоліків кожної з них. Вартість на перші варіанти була досить висока, проте зараз вони стали доступними для всіх.

Ручка масляна прекрасно підійде для дітей молодшого шкільного віку. При написанні не потрібно сильно на неї натискати, що зручно для ще слабких рученяток малюків. Така приналежність користується популярністю серед людей, яким доводиться багато писати, завдяки своїй ергономічності. Навіть після кількох годин безперервної роботи на ваших пальцях не залишиться мозолів і інших неприємних відчуттів.

Вона має такі переваги:

  • не розтікається;
  • не розмазується по паперу в разі неакуратного руху рукою;
  • не вимагає сильного натискання на корпус.

Завдяки рідким чорнилам, які використовуються в цьому письмовому приладі, і кулькового механізму, ручка отримала ще одну назву — «ролер».

Вона випускається в різних кольорах, в пластикових і металевих корпусах. Саме від цього і залежить ціна масляної ручки.

Звертайтеся до нас

В інтернет-магазині ОР24 ви можете недорого придбати письмове приладдя на будь-який смак. Ми пропонуємо величезний асортимент необхідних у повсякденному житті товарів. Без них не обійдеться жоден школяр, працівник офісу або державної установи. Ціна приналежності дозволяє купити її кожному.

Ви підприємець або хочете придбати письмове приладдя для компанії?

Продаж оптом дозволяє купити масляні ручки за вигідною ціною великими партіями.