Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ручки гелеві ( 35 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Ручки гелеві

Гелева ручка — одна з різновидів кулькового варіанту. Її відмінність полягає в тому, що стрижень наповнений рідким кольоровим гелем. Ручка гелева відрізняється легкістю письма, яскравістю чорнила і різноманіттям текстур. Так, для дитячої творчості або відокремлення важливих моментів в конспектах, можна використовувати приналежності з блискітками.

Гелеві ручки мають ряд переваг, що відрізняють їх від інших варіантів:

  • швидкість висихання;
  • зручність використання;
  • широкий асортимент кольорів;
  • яскравість;
  • тонкість ліній.

Саме завдяки останній характеристиці гелеві ручки часто використовуються художниками. Вони здатні залишати дуже тонкі і чіткі лінії, що важливо при промальовуванні дрібних деталей. Таке письмове приладдя буває автоматичним і простим. Яку з них обрати, залежить виключно від ваших уподобань. Вартість гелевих ручок дозволяє придбати їх кожному без шкоди для гаманця.

Чорнила, нанесені на папір, дуже швидко висихають, що запобігає розмазуванню, вона не залишає слідів на інших аркушах важливих документів.

Де знайти якісну продукцію?

В інтернет-магазині ОР24 можна недорого купити гелеву ручку будь-якого кольору і форми. Ви неодмінно оціните зручність придбання канцелярської продукції у нас. Широкий асортимент і вигідні ціни — далеко не всі наші переваги. Ми здійснюємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, тому більше вам не доведеться переплачувати в місцевих магазинчиках. Продаж оптом дозволяє заощадити кошти компаніям і підприємствам і придбати письмове приладдя та інші супутні товари за привабливою ціною.

Купити у нас можна не виходячи з дому. Для цього додайте потрібний товар в корзину і залиште замовлення.

Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором.