Особистий кабінет ( або реєстрація )

Розмальовки ( 15 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

 

Розмальовки

Жовта трава, синє сонце і зелене небо... Дитяча фантазія ще й не таке може створити. Розмальовки для малюків є одним з найулюбленіших і захоплюючих занять. Досить взяти в руки олівець, фломастер, фарби і дати волю уяві. Таким чином дитина створює власний дивовижний світ. Купити розмальовки для дітей швидко, зручно і вигідно дозволяє інтернет-магазин ОР24. Ми реалізуємо продукцію оптом і в роздріб за привабливою ціною, адже завдяки тісній співпраці з виробниками у вартість не входить спекулятивна надбавка. Продаж здійснюється в Києві і з доставкою в інші міста України.

Яку вибрати

Дитячі розмальовки – це чорно-білі картинки, які складаються з контуру. Залишається взяти в руки фломастери, фарби, олівці і включити уяву. Розмальовки малюкам приносять не тільки задоволення, але і користь, особливо ті, що:

  • містять зображення зі змістом;
  • зображують реальний об'єкт, рослин, тварин;
  • мають чітко виражені деталі.

Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати стать і вік дитини. Для найменших підійдуть прості малюнки з мінімумом кольорів, старшим діткам можна запропонувати варіанти з великою кількістю дрібних деталей. В асортименті машинки, казкові герої, тварини, рослини і багато іншого. Розмальовки вчать дітей:

  • акуратності – не можна виходити за контури;
  • уважності – обробляти всі ділянки необхідно повністю і рівномірно;
  • відповідальності – доводити розпочату роботу до кінця.

«Розумні» розмальовки допоможуть не тільки творити, а й навчатися. Цифри, букви, загадки – все це буде сприйматися легко і ненав'язливо.

У каталозі представлені красиві розмальовки дитячі для будь-якого віку. На кожній позиції вказана актуальна ціна. Щоб купити розмальовку недорого, скористайтеся онлайн-формою на сайті або зателефонуйте нам.