Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ролери та рапідографи ( 17 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Ролери та рапідографи

Інтернет-магазин «OP24» пропонує недорого купити жителям України найкращі канцелярські товари від виробників, перевірених часом. У даному розділі представлені унікальні моделі ручок, які дозволяють не тільки гарно заповнити документацію, але і якісно виконати роботу з креслення. Рапідограф – одна з яскравих позицій. Він обов'язково стане в нагоді художникам, дизайнерам, архітекторам та ілюстраторам. Ручка-ролер теж дозволяє відтворити на папері тонкі чіткі лінії без особливих зусиль. Економічна витрата чорнила – головна її перевага.

Особливості ролерів

Яка кулькова ручка вважається найкращою? Вірно відповісти на це запитання зможуть ті, хто постійно пише та добре розбирається в канцелярії. Ручка-ролер – найбільш вдала позиція з усіх наявних в Україні, тому рекомендуємо придбати саме її. Маленька кулька (елемент для письма) та оптимальна консистенція чорнила на водній основі – риси, завдяки яким лінія виходить тонкою та рівною. Також відсутня необхідність в натисканні при малюванні або кресленні.

Переваги ролера такі:

  • ціна цілком виправдана економічною витратою чорнила – вистачає на 3–10 тис. метрів;
  • лінії, подібні до тих, які характерні для пера;
  • безпроблемна зміна стрижнів.

Ціни залежать від торгової марки та конструктивних особливостей моделі.

Вартість – критерій, який дозволяє розділити ручки-ролери на наступні класи:

  • економ;
  • бізнес;
  • преміум.

Компанія «OP24» пропонує купити найкраще із того, що є на сучасному ринку по максимально приємній ціні.

Характеристики рапідографа

Як називають капілярну ручку для замальовок та креслень? Звичайно ж, рапідограф, купити який оптом в Україні через інтернет-магазин «OP24» зможе кожен гість сайту. Конструкція інструмента для письма складається з наступних елементів:

  • трубка;
  • балончик для туші;
  • клапан з тонкою голкою.

Представлена ​​позиція раніше була популярною серед художників, але тепер з'явилися більш сучасні аналоги, тому рапідографи використовують суто під час навчального процесу. Ручка дозволяє якісно зімітувати офорт та гравюру завдяки чітким смолянистим лініям. Роботи графічного типу виглядають просто чудово та ефектно, якщо вони виконані рапідографом. Він створений суто для виконання завдань такого типу. Навряд чи комусь прийде в голову купити цю ручку для ведення конспектів.

Ціна рапідографа – результат поєднання технічних характеристик та дизайну. Ручку оснащують як одно-, так і багаторазовим балончиком для чорнил. Який з них вибрати? Вирішувати тільки вам.

Будь-які зі згаданих рапідографів вимагають до себе дбайливого ставлення. Крихкий багаторазовий інструмент прослужить довгі роки за умови обережного поводження. Лінії слід проводити під невеликим кутом. Небажано розбирати, трясти та кидати ручку. Натискати на інструмент теж не слід, адже можна пошкодити тонкий накінечник. Тримайте рапідограф в руках легко та невимушено. Він практично сам почне писати вже після першого дотику до паперу. Якщо ж ручка не залишила жодної позначки, значить, варто перевірити балон з чорнилом.

Продаж рапідографів та іншого канцелярського приладдя – наша спеціалізація. Про умови співпраці оптовим покупцям розповість менеджер.