Особистий кабінет ( або реєстрація )

Планінги недатовані ( 5 )

Планінги недатовані

Недатований планінг — універсальний формат щоденника без прив'язки до конкретної дати або року. Його можна використовувати відразу, як тільки закінчитися старий щоденник. Як правило, недатований планінг завжди розташовується на видному місці на столі, тому дозволяє не пропустити важливі події (ділові зустрічі, бізнес-ланчі, наради).

Актуальність покупки

Недатований планінг виконаний у форматі горизонтального блокнота з розкресленими листами на тиждень. Число сторінок такого щоденника відповідає кількості тижнів у році. Як правило, його листи фіксуються за допомогою спеціальної пружини, виготовленої з пластмаси. Дане кріплення дає можливість перегортати сторінки щоденника на 360 градусів без ризику пошкодити основний блок.

Недатовані планінги дозволяють розпланувати робочий день по хвилинах, систематизувати всі важливі справи. Купити щоденник такого формату можна для:

  • складання детальних планів на день;
  • позначки важливих дат;
  • нотування важливих тез, взятих, наприклад, з телефонної розмови з бізнес-партнером.

Щоденники такого формату практичні у використанні. На один день, наприклад, можна виділити кілька сторінок. Крім того, немає необхідності пропускати кілька листів, щоб зробити запис під необхідною датою. Щоденник такого формату дозволяє досить швидко порівняти плани на кілька днів на тижні, щоб зрозуміти, де очікується цейтнот, а де є вікно, і при необхідності їх відкоригувати.

Надійне співробітництво

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити недатований планінг недорого — за ціною виробника. У продажу є щоденники з різною кількістю сторінок. Вартість планінгів залежить від особливостей дизайну, виду обкладинки, формату листів, обсягу покупки. Ми реалізуємо товар оптом з доставкою в будь-яке місто України (здійснюється за допомогою транспортної компанії).