Особистий кабінет ( або реєстрація )

Пенали ( 308 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Пенали

Школярів, перш за все молодшого віку, складно привчити до дисципліни і порядку в особистих речах. Особливо це стосується дрібної канцелярії. Ручки і олівці постійно губляться в безкрайніх просторах ранця, нерідко подорожують по класу. Шкільний пенал допоможе розмістити канцелярське приладдя в одному місці. Великий асортимент варіантів для хлопчиків і дівчаток, які тільки почали відвідувати школу, або для підлітків-старшокласників дозволяє купити стильний аксесуар, яким приємно користуватися.

Основа вибору

Яким повинен бути зручний пенал для школи? Здавалося б, питання настільки просте, що можна довірити вибір дитині. Насправді в продажу існує велика кількість варіантів і вибрати оптимальний досить складно. Зверніть увагу на:

  • тип каркаса. Бувають твердими і м'якими. Металевий великий пенал для ручок та олівців може виявитися занадто важким, особливо заповнений письмовим приладдям. Текстильні моделі дешевше і не менш довговічні;
  • кількість відділень. Шкільні пенали для старшокласників зазвичай мають одну загальну секцію. Першокласникам цікавіше орудувати декількома кишеньками, розкладаючи окремо пристосування для письма та художньої праці. Ціни пеналів з великою кількістю відділень вище, а компактні варіанти продаються недорого;
  • форму. Бувають круглими, прямокутними, плоскими. Дітям молодшого шкільного віку краще вибирати більш стійкий варіант, оскільки при падінні канцелярське приладдя може пошкодитись;
  • матеріал поверхні. Найчастіше дитячі пенали виготовляють з міцного текстилю або металу. Щоб порвати або пошкодити поверхню, доведеться докласти чималих зусиль, тому таке придбання нерідко слугує більше, ніж навчальний рік. Уникайте пеналів з пластика, його набагато простіше розбити при необережному поводженні.

Бажано, щоб вибір аксесуара для школяра проходив за його безпосередньої участі. Тільки до вподобаного пеналу дитина поставиться бережно і з любов'ю, а ручки і олівці завжди будуть у відведеному місці.

Зібратися в школу за годину – реально

Продаж канцелярських пристосувань для школи та офісу – головний напрямок діяльності компанії ОР24. В інтернет-магазині придбати все необхідне до першого дзвоника набагато зручніше, ніж їздити по місту, шукаючи оптимальні ціни серед величезного асортименту товарів численних торгових точок. Через сайт можна швидко і вигідно купити шкільний пенал в Києві або в будь-якому іншому місті України з доставкою протягом 48 годин. Завдяки вигідній вартості канцелярію у нас купують як в роздріб, так і оптом. Насолоджуйтесь повноцінним відпочинком на літніх канікулах, адже купити пенал для школи ви завжди встигнете на ОР24.