Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки з кільцями ( 35 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папки з кільцями

Робота в офісі передбачає наявність певної кількості документів. З метою збереження важливих паперів і їх сортування за окремими параметрами (важлива ​​тема, алфавітний порядок, часові відрізки) застосовується папка на кільцях. Подібні офісні атрибути варто вибирати у перевіреного продавця, наприклад, в інтернет-магазині Оp24.

Наша пропозицію

У цьому розділі сайту представлений широкий вибір варіантів, що відрізняються між собою зовнішніми характеристиками. Також тут можна придбати будь-яку іншу канцелярську продукцію, необхідну для зручної роботи в офісі.

Папка з кільцями має деякі відмінності від звичайного варіанту. У ній присутній особливий механізм, а саме — металічні кільця , які утримують папір, і спеціальний важіль. При натисканні на нього кільця відкриваються, і всередину можна покласти необхідну документацію.

Завдяки подібному механізму можна надійно зафіксувати велику кількість паперів. При цьому зберігається відповідний вид документації. Але для її фіксації всередині папки з кільцевим механізмом необхідно використовувати файли.

До основних переваг продукції можна віднести:

  • можливість маркування бічної стінки папки відповідно до вимог, встановлених на підприємстві. Позначки роблять за допомогою спеціальних вузьких вкладишів;
  • збереження важливої ​​документації;
  • наявність порядку на полицях в архіві.

Продукція виробляється з якісного пластику, що сприяє довгому терміну експлуатації виробів.

Асортимент товарів

Клієнти можуть купити папку для документів з кільцями, яка відповідає таким характеристикам:

  • для документів формату А-4 і А-3 — проводиться продаж продукції різного розміру;
  • з боковими кишенями, в яких можна зберігати важливі записи, якщо їх не можна розмістити в загальній купі документів;
  • з різною кількістю фіксуючих обручів від 2 до 4 шт.

Ціна товару залежить від обсягу документації, яку вона може вмістити.

Ми пропонуємо купити недорого папки для документів з кільцями оптом. Мінімальна вартість замовлення — 200 грн. Доставка товарів проводиться по всій країні популярними транспортними компаніями.