Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки-реєстратори ( 61 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папки-реєстратори

Діяльність будь-якої успішної установи постійно супроводжується наявністю величезної кількості документів. І безліч з них потрібно зберігати певний час. Папка-реєстратор – найкраще рішення цієї задачі. За її допомогою можна зберігати документи в цілості і без пошкоджень дуже довго. А також архівувати їх за алфавітом, у хронологічному порядку або сортувати за темами.

Загальні характеристики

Папка-реєстратор на сьогоднішній день є самим зручним пристосуванням для зберігання документів у форматі А4 і А5. Її продаж здійснюється в багатьох магазинах, що працюють з канцелярським приладдям але, незважаючи на це ціни продукції у всіх різні. Товар, представлений у нас, має найкраще співвідношення високої якості та розумної вартості.

Відмінною рисою, у порівнянні з іншими папками також є наявність затискного пристосування всередині. В основному це арочний механізм. Складається він з кілець, що утримують папір та лапки, яка відповідає за їх розкриття і закривання.

Але є і моделі, де вона відсутня. Саме завдяки їм папки-реєстратори можуть похвалитися збереженням великої кількості аркушів без загрози пом'яти їх. Також, з метою вдалого фіксування, необхідний документ варто помістити у прозорий файл.

Маркування – спосіб уникнути плутанини

Як правило, достаток документів призводить до того, що в Києві рідко використовують папки-реєстратор в одиничному екземплярі. Найчастіше їх купують оптом і питання сортування або потреба дізнатися вміст кожної залишаються актуальними. Вирішити ці завдання можна вдаючись до маркування. А саме:

  • робити позначки на індексах, розміщених на корінці;
  • присвоїти кожному роду документів свій колір – вибір дуже великий і купити недорого в будь-яких кількостях можна кожен;
  • клеїти стікери з потрібною інформацією.

Наш інтернет-магазин «ОП24» пропонує на ваш вибір папки-реєстратори в широкому асортименті. Адекватна ціна, велика кольорова гама та різноманітність розмірів – гарантія того, що ви знайдете то, що потрібно. Ми працюємо в режимі 24/7, тому купити потрібну папку-реєстратор та інші канцелярські приналежності, можна в будь-який час, лише переглянувши каталог і оформивши заявку.