Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки на гумці та зв'язках ( 9 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папки на гумці та зв'язках

Папки – це спеціальний канцелярський товар, який коштує недорого і користується величезним попитом. Вони призначені для короткочасного або тривалого зберігання, а також транспортування документів, важливих паперів, ескізів, малюнків і т. п. Наприклад, папка на зав'язках – простий, і в той же час незамінний товар. Сьогодні виробляють величезну кількість версій цієї приналежності. Вони різні за кольором, форматом, дизайном, матеріалами. У нашому магазині можна придбати моделі стандартних і збільшених розмірів. Ознайомтеся з асортиментом і характеристиками докладніше.

Що можемо запропонувати ми?

Папка з зав'язками просто необхідна для роботи в будь-якій організації. Адже документування і бухгалтерський облік ведуться повсюдно. Тому державні та інші компанії закуповують цей товар оптом. Приватні особи або студенти більше орієнтовані на одиничні екземпляри. Зазвичай такі папки картонні, вони виконані в непомітному дизайні. Це продиктовано «професійною» специфікою продукції. Купити їх можна в нашому інтернет-магазині. При замовленні враховуйте з якою метою буде використовуватися виріб:

  • зберігання стандартної документації;
  • використання в офісі;
  • транспортування і зберігання великих аркушів паперу;
  • частота використання.

Папки для паперів з зав'язками бувають і збільшеного розміру. Які використовують для зберігання документів нестандартного формату. Підходять для транспортування малюнків, які більше звичайного А4. Обкладинка – щільна, зав'язки надійно закріплені.

Картонні папки 0,35 мм можуть бути і стандартних габаритів. Це універсальні екземпляри і підходять для офісної і бухгалтерської експлуатації. Характеристики - ті ж самі, що і у попереднього виду.

Тут ви зможете придбати вищеописані папки картонні з зав'язками обох типів. Просто додайте в корзину необхідний товар у потрібній кількості.

Папки на гумках підходять для частого використання. Це вдосконалений продукт, затребуваний всюди. Поліпропіленові пластикові обкладинки – дуже щільні, вони дозволять захистити документи від деформації і навіть впливу вологи. Всередині - обробка форзацна бумага Міцна еластична гумка фіксує документи, не мнучи їх. Вартість таких папок дорожче. Адже естетичні та експлуатаційні характеристики їх - значно вище.

Красива обкладинка привертає увагу

Колірна гамма різноманітна: лаконічний монохромний дизайн, оформлення в стилі «фотошпалер», моделі з державним гербом і прапором, і т. д.

Ширина корінця виробу становить 2,5 сантиметра, це дозволяє зберігати достатню кількість паперів, при цьому папка на гумці не деформується.

Якщо вас зацікавили ці яскраві канцелярські пластикові приналежності, залиште замовлення на сайті. За якість можете бути спокійні. Компанія ITEM, чия продукція представлена на «ОП24», зарекомендувала себе як лідер серед виробників канцелярії. Її вироби довговічні і привабливі. Крім того, ціни на папки з гумками будуть нижче, ніж на інших ресурсах.

Продаж в інтернет-магазині зручна тим, що для покупця доступні відразу всі плюси комфортного вибору. Можна не поспішаючи ознайомитися з пропозиціями. Порівняти ціни і отримати особисту консультацію.

Приємних вам покупок!