Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки-конверти ( 46 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папки-конверти

Для зберігання і транспортування офіційних паперів та іншої корисної поліграфічною продукцією є папка-конверт. Вона допомагає впорядкувати документацію, і буде, до речі, як офісному працівнику, так і звичайному споживачеві в побуті.

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує пластикові папки-конверти різних розмірів, кольорів і форм. У нас знайдеться продукція, як для співробітника великої корпорації, так і для школярів і студентів. Робочі документи, дипломні, реферати будуть збережені і завжди при вас.

Вибір для всіх

Сучасні папки виготовляються з твердої плівки, які можуть бути повністю прозорими або зі спеціальними нанесеннями, що утруднюють прочитання документа сторонніми особами. Здійснюється продаж варіантів виробів з перфорацією, що дозволяють додавати їх у швидкозшивач.

На вибір представлені продукції з різними малюнками, зображеннями мультиплікаційних персонажів для дітей, або більш стримані без будь-яких написів. Підібрати і придбати для себе папки-конверти, ви можете за наступними параметрами:

  • кількість відділень;
  • розмір (А4, В5 та інші.);
  • види застібок (папка, конверт з кнопкою, на липучках, Zip-Loc, або зовсім без них);
  • колір, матеріал, дизайн.

Вартість продукції залежить від вищевказаних характеристик.

Якість і оперативність

Папка-конверт, купити яку легко, всього за декілька кліків і зробити це зовсім недорого, вкаже на вашу охайність і почуття стилю. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки презентабельну практичну продукцію, виготовлену із сучасних і надійних сировинних матеріалів.

Купити папку-конверт ви також можете оптом. Збалансовані ціни на товари і оперативна доставка по всій Україні сподобатися вам також як і якість пропонованої продукції. А якщо з'являться питання завжди можна звернутися в чат служби підтримки.