Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки для креслення ( 5 )

Папки для креслення

Потрібна папка для креслення? В інтернет-магазині ОР24 представлений широкий вибір паперово-канцелярського приладдя. Купити вироби можна в різних форматах, від цього параметра змінюється і ціна товарів з каталогу. Продаж продукції здійснюється також оптом. Велика партія обійдеться відносно недорого в порівнянні з роздрібними цінами. Уточнити вартість на папки для креслення формату А3 при замовленні в оптовому обсязі можна у менеджерів магазину за телефонами, що вказані на сайті.

Асортимент товарів

Про призначення цих речей зрозуміло вже з назви. Традиційно у них прийнято зберігати різні документи. Виконані вони в простому дизайні зі щільного картону з розпізнавальним малюнком на лицьовій стороні. Кріплення паперів на основі здійснюється за рахунок спеціальної системи щільних фіксаторів. Їх конструкція для папок для креслення А4 або виробів в іншому розмірі ідентичні, також вони додатково оснащені текстильними зав'язками, що забезпечує більш надійне збереження вмісту. Але можливі відмінності по ряду виробничих параметрів:

  • формату;
  • місткості аркушів;
  • щільності матеріалу;
  • вартості.

Доступні у продажу вироби і в інших ходових форматах: А2 та А3. Щільність картону й місткість у них можуть відрізнятися. Стежте за цими характеристиками під час вибору товарів. Ціна на папки для креслення теж відрізняється в залежності від їх індивідуальних параметрів.

У короткий опис включена основна інформація про продукцію, яка допоможе зорієнтуватися при виборі. Щоб купити папки для креслення А4, оформіть заявку в режимі онлайн (через «Кошик») або телефонуйте — менеджер прийме заявку в телефонному режимі. Інформацію по оптовим закупівлям уточнюйте додатково.