Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папки для архівації ( 18 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папки для архівації

Незалежно від оборотів компанії, вона повинна мати власну архівну базу. Від терміну її існування залежить кількість зібраних документів. Податкові звіти, договори з постачальниками і клієнтами, трудові угоди і інша важлива інформація зберігаються на підприємстві досить тривалий час. Тому необхідно впорядкувати архів для швидкого пошуку необхідних даних. Допоможуть впоратися з подібним завданням архівні папки. З їх допомогою кожен договір буде перебувати на своєму місці і надовго збереже читабельний вигляд.

Актуальність продукції

Незважаючи на розвиток інноваційних технологій, електронні файли не можуть замінити паперові документи. Тому сьогодні на підприємствах зберігається інформація на цифрових носіях і в стандартному, друкованому вигляді.

Такий підхід забезпечує повне збереження зібраної інформації. Адже комп'ютер може «заразитися» вірусом або зовсім зламатися, через що будуть знищені важливі дані. У той час як в архіві договори і податкові документи можуть зберігатися хоч 100 років. До того ж на папері практично неможливо виправити вказану інформацію, чого не можна гарантувати, коли дані збережені на комп'ютері.

Опис моделей

Інтернет-магазин пропонує купити зручні бокси для зберігання файлів. Папка архівна представляє собою коробку, виготовлену з міцного пластику. Це надійний захист документації від контакту з пилом і вологою. Також папки для архіву запобігають псуванню печатної продукції через механічні пошкодження.

Бокси мають зручну форму. Можна легко дістати з полиці необхідну коробку завдяки присутності спеціального кільця на панелі. Моделі доповнені змінним індексом, який дозволяє систематизувати дані відповідно до вмісту. Це дуже зручно при наявності великого архіву. Так можна швидко знайти важливу інформацію за певний рік.

Наш магазин має такі переваги:

  1. У нас можна вибрати ергономічні моделі, що вміщають в себе велику кількість аркушів формату А4.
  2.  У продажу присутні папки, доповнені якісними липучками. Такі замки зручні у використанні і щільно закривають бокс.
  3. Ми пропонуємо купити недорого папки різного об'єму: від 36 мм (ширина бокової стінки) до 100 мм, для зберігання необхідної кількості друкованої продукції.

Також проводиться продаж папок, зроблених з паперу, та варіантів на резинці у вигляді пластикових конвертів. Ціна папки для архівації документів залежить від матеріалу для виробництва і розміру. Так, вартість боксу, призначеного для зберігання близько 1000 листів, буде вище, ніж виріб із шириною бокової стінки в 36 мм.
Ми пропонуємо купити архівні папки для документів на вигідних умовах. Клієнтів, які замовлять продукцію оптом, очікують спеціальні знижки.