Особистий кабінет ( або реєстрація )

Оснастки ( 7 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Оснащення для печаток

Невід'ємним конструктивним елементом будь-якого штампа, факсиміле або печатки виступає оснащення. Від якості виготовлення останнього залежить зручність при роботі, а також його термін експлуатації. Оснащення для печаток сьогодні представлено на ринку в широкому асортименті. Купити такі конструктивні елементи можна самих різних модифікацій, матеріалів виконання, механізмів роботи.

Основні різновиди

Купити оснащення для печатки сьогодні можна ручного та автоматичного механізму роботи. Перший варіант є найбільш популярним завдяки своїй невисокій вартості. Ручне оснащення для печатки виконане у вигляді рукоятки, конфігурації кола, овалу або прямокутника. До останньої і приєднано кліше. Зазначений різновид конструктивного елемента передбачає застосування окремо штемпельної подушки.

Автоматична модель не вимагає використання додаткових елементів. У її конструкції відразу передбачена установка штемпельного картриджа. Автоматичне оснащення для печатки характеризується рядом переваг:

  • дозволяє працювати з великою швидкістю;
  • виконує чіткі, без змазування відбитки, так як рух кліше здійснюється строго паралельно до робочої поверхні;
  • має великий термін експлуатації.

Такий тип оснащення ідеально піддійте для застосування в бухгалтерському відділі, коли потрібно кожен день пропечатувати дуже велику кількість документів.

Широкий вибір

Інтернет-магазин «ОП24» реалізує оснащення для печаток оптом недорого з доставкою по всій території України (пересилка здійснюється через надійну транспортну компанію). Як правило, ціна комплектуючого елемента залежить:

  • від призначення і, відповідно, від форми (для печаток використовується кругла модель, а для штампа — прямокутний варіант);
  • від параметрів. У каталозі інтернет-магазину «ОП24» представлене оснащення для круглої печатки діаметром 38, 40, 42, 45, 50 мм. Для штампа в продажу є моделі з наступними параметрами: 38 х 14 мм, 47 х 18 мм, 58 х 22 мм;
  • від якості матеріалу, із якого виготовлено оснащення. Представлені в каталозі моделі вироблені з пластику, характеризуються надійністю при експлуатації, тривалим терміном служби. Товар відповідає основним вимогам встановлених стандартів якості, поставляється з відповідним сертифікатом;
  • від особливостей дизайну;
  • від виробника. У каталозі представлена ​​продукція від перевірених брендів, таких як Trodat, Ideal.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь за телефоном або за допомогою заповнення форми на сайті — консультуємо клієнтів безкоштовно. Прийом замовлень через «корзину» здійснюється цілодобово.