Особистий кабінет ( або реєстрація )

Ножиці дитячі ( 7 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Дитячі ножиці

Зазвичай батьки намагаються уберегти свою дитину від небезпечних предметів. Саме тому потрібно використовувати спеціально призначені ножиці. Завдяки їм дитина може вирізати з паперу фігурки. Ножиці для дітей зручні у використанні, працювати з ними легше, ніж зі звичайними, і дитячі долоні не зазнають травм. Виготовляються із твердих та нетоксичних матеріалів. Придбати дитячі ножиці в Києві або будь-якому іншому місті України ви можете в нашому інтернет-магазині.

Безпека малюка

Для найменших любителів аплікацій (від 2 років) виробляються моделі, леза яких ізольовані пластмасовими накладками. Кінчики ножиць закруглені, тому дитина не нанесе шкоди собі або оточуючим.

Для старших дітей (від 5 років) практикується продаж ножиць з лезом із нержавіючої сталі, вони більш гострі та дають більше можливостей для творчості. Їх краї також округлі, ручки вироблені із міцного пластику. Ще одним плюсом вважається силіконове покриття, така модель легша і пальці не будуть швидко втомлюватися. Якщо дитина лівша, для її зручності в інтернет-магазині можна замовити спеціальні ножиці.

Користь

Для того щоб зробити аплікацію, дитині потрібна посидючість. Ця якість також вплине на навчання у школі. Яку користь вони несуть? При роботі з ножицями:

  • усвоюються правила безпеки по використанню гострих предметів;
  • розвивається активність пальців та кисті;
  • поліпшується координація та окомір.

Придбайте дитині безпечні ножиці та навчіть правильно ними користуватися, вони принесуть користь у розвитку.

Особливості

На сайті представлений товар, який має прийнятну ціну та ряд плюсів:

  • тільки безпечні ножиці для дитячої творчості;
  • великий асортимент товару з різними лезами та великим вибором кольорового оформлення;
  • всі моделі розроблені з урахуванням безпеки згідно віку дитини та коштують недорого;
  • леза вироблені з твердої сталі, тому відпрацюють довгий час;
  • прийнятна вартість товару допоможе зекономити сімейний бюджет.

Кожен виріб із магазину супроводжується фотографією. Це допоможе побачити вам товар та оцінити його візуально, перш ніж зробити замовлення. На ОР24 ви можете замовити вироби як вроздріб, так і оптом.

Де в Україні придбати дитячі ножиці

Замовте в інтернет-магазині ОР24 товари для створення аплікацій та рукоділля — займіть дитину корисними речами, які стануть їй в нагоді в майбутньому. Дитячі ножиці для паперу знадобляться і зовсім крихіткам, і старшим дітям.