Особистий кабінет ( або реєстрація )

Матеріали для ліплення та моделювання ( 51 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Матеріали для ліплення та моделювання

Матеріали для ліплення – одні з популярних не тільки серед дітей будь-якого віку, але й серед дорослих. Творчістю обожнюють займатися навіть малюки до 3 років. Таке заняття сприяє розвитку не тільки уважності, акуратності, але й моторики ручок дитини. Процес вимагає зосередженості та уваги. Таким чином дитина тренує мислення та пам'ять.

Асортимент продукції

Ідеальний матеріал для ліплення фігурок дітьми – пластилін. Він дуже пластичний, завдяки чому малюк без зусиль може розім'яти брусок й надати йому потрібної форми.

Пластилін для дитячої творчості цінується за ряд переваг:

  1. Безпека. При виробництві не використовуються небезпечні для здоров'я барвники та компоненти.
  2. Палітра кольорів. Пластилін випускається в різних відтінках.
  3. Ціна. Його вартість невисока, що дозволяє займатися творчістю хоч кожен день.
  4. Готовність до використання. Все, що потрібно зробити дитині, – добре розім'яти брусок. Після цього можна починати творчий процес.

Не меншою популярністю користується маса для моделювання. Вона випускається у спеціальних баночках. За консистенцією нагадує пластилін, проте працювати з нею набагато простіше. Вона не липне до рук, а за допомогою трафаретів можна створювати картинки та фігурки.

Для любителів і професіоналів

Якщо ви серйозно захоплюєтеся ліпленням фігурок, то в нас можете купити матеріал для створення скульптур. На сайті знайдете масу різних відтінків за доступною ціною для створення шедеврів у мініатюрі. Продаж товару здійснюється оптом і в роздріб.

В асортименті інтернет-магазину «ОР24» ви можете придбати:

  • пластилін (звичайний та восковий);
  • маси для ліплення в баночках;
  • полімерну глину;
  • пластилін для скульптур.

Хочете купити масу для ліплення недорого? Зробіть замовлення на нашому сайті та чекайте дзвінка від менеджера для уточнення способу здійснення доставки та оплати. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці людям, які купують товар великим і дрібним оптом. Здійснюємо доставку по Києву і відправляємо товар в інші міста України.