Особистий кабінет ( або реєстрація )

Фарби гуашеві ( 42 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Гуашеві фарби 

Гуашеві фарби – ідеальний вибір для юних і недосвідчених художників. Саме з них починається захопливий шлях у світ мистецтва. Такими фарбами дуже легко навчитися малювати. Крім того, освоївши техніку нанесення гуаші, почати писати акрилом буде набагато простіше. Вона використовується для малювання на папері різної щільності, полотнах і навіть дерев'яних поверхнях.

Особливості та переваги

Завдяки в'язкій консистенції фарби вона вже готова до використання. Гуаш у своєму складі має високу концентрацію фарбувального пігменту, тому навіть тонкий шар не просвічується.

Купити фарби варто через їх такі переваги:

  1. Можливість без проблем виправити помилки на малюнку. Уже нанесений шар фарби можна перекрити новим. Це має величезне значення для юних майстрів пензля. За допомоги гуаші можна швидко виправити малюнок, надавши йому завершеного вигляду.
  2. Ціна. Вартість фарби невисока, тому її може дозволити собі купити сім'я з будь-яким рівнем достатку.
  3. Швидке висихання. Вам не доведеться чекати декілька годин, а то і діб, поки малюнок висохне.
  4. Можливість «воскресіння» фарби навіть у разі її повного висихання. Все, що потрібно зробити, – додати води та ретельно розмішати до потрібної консистенції.

Ціна гуаші варіюється в залежності від кількості продукту, виробника та якості.

Співпраця з вигодою

В інтернет-магазині «OP24» ви можете недорого купити гуаш з доставкою по Києву та всій Україні. Продаж товарів здійснюється оптом і в роздріб. Ми пропонуємо оптимальні ціни на канцелярське приладдя та іншу продукцію, представлену на нашому сайті.