Особистий кабінет ( або реєстрація )

Фарби акварельні ( 30 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Фарби акварельні 

Розвиток естетичних навичок та художнього сприйняття – важливий момент у вихованні дитини. На відміну від пристосувань для малювання, призначених для майстрів пензля, дитячі акварельні фарби коштують недорого. Чи варто не економити і купити професійні або напівпрофесійні набори? Якщо дитина не займається в художній школі, а малювання для неї швидше хобі, купувати набір акварельних фарб за надзвичайно дорогою ціною не має сенсу. Різниця в насиченості і глибині кольорів помітна при створенні картини, але малюючи листівку для мами, можна обійтися стандартним комплектом, завдяки якому вийде яскравий барвистий малюнок.

На що спиратися при виборі?

Акварель для початківців здатна подарувати дитині масу приємних моментів. Особливості використання фарби дозволяють створювати соковиті насичені кольори і при необхідності розбавляти їх водою, отримуючи зовсім інший відтінок. Купити акварельні фарби – прекрасне рішення для початківця художника, оскільки вони:

  • дарують свободу творчості. Навіть придбавши невеликий набір, вартість якого набагато дешевше левової частки дитячих іграшок, ви зможете зайняти дитину захоплюючим розвиваючим заняттям. Можна створювати картини самостійно або розмальовувати готові контури. Придбавши палітру для змішування, створюйте унікальні кольори, яких раніше не було в наборі;
  • легко змиваються. Дітвора нерідко грає з усім, що попадеться під руку. Цікавою іграшкою можуть стати і акварельні фарби. Не проблема, якщо малюк забруднить одяг або меблі – розчинний у воді пігмент легко відмивається, не залишаючи слідів;
  • безпечні при попаданні на шкіру. До складу акварелі входять рослинна клейковина, гліцерин і мед. Незважаючи на присутність у непрофесійних наборах синтетичних компонентів, спеціально розроблені для дітей фарби абсолютно безпечні і не викликають негативних шкірних реакцій.

Медова акварель, представлена ​​в каталозі інтернет-магазину ОР24, подарує справжнє задоволення від творчості дітям, а наші ціни стануть приємним здивуванням для батьків. У продажу є також необхідні аксесуари – пензлі, стаканчики для води, палітри для змішування відтінків і спеціальний зернистий папір.

Швидкий вибір якісного товару

Незважаючи на те що в Україні, і особливо в Києві, вибір товарів для творчості величезний, ми рекомендуємо обмежити пошук художніх акварельних фарб для дітей асортиментом сайту OP24. Тут зібрані недорогі за вартістю і відмінні за якістю набори, спеціально призначені для дитячої творчості. Інтернет-магазин продає акварельні фарби оптом і здійснює роздрібний продаж, тому нашим клієнтом може стати кожен. Купуйте якісні дитячі набори для творчості через ОР24 і розвивайте художні таланти.