Особистий кабінет ( або реєстрація )

Пензлі ( 69 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Пензлики для малювання

Пензлик для малювання — основний інструмент як юного, так і професійного художника. В інтернет-магазині OP24 ви можете замовити пензлик окремо або в наборі. Асортимент представлений наступними торгівельними марками:

  • Centrum;
  • Josef Otten;
  • Maestro;
  • ZiBi;
  • «1 Вересня».

Ціни на цю категорію товарів цілком прийнятні. У нас ви можете придбати пензлики недорого як для особистого користування, так і оптом для дизайнерських, декораторських та інших видів діяльності.

Натуральні пензлики для малювання та синтетичні

Пучком називається робоча частина пензлика. Вона може бути виготовлена ​​з різних матеріалів і найкраще вирішує вузькоспрямовані завдання. Певний тип накінечника має свої робочі характеристики. Про них потрібно мати уявлення, якщо вам потрібні саме художні пензлики:

  • щетина. Натуральний продукт, виготовлений з вушного волосся свині. Має розщеплений кінчик, добре утримує рідину і володіє пружністю. Використовується з акриловою, темперною, олійною фарбою, а також з гуашшю;
  • волос з хвоста білки. Кінчик окремого волоска настільки тонкий, що неозброєним оком його не видно. Цей матеріал краще за інших утримує вологу, тому пензлики білки використовуються для роботи з водної фарбою — акварель, гуаш;
  • волос поні. Товщий, ніж у білки, тому більш пружний. Менше утримує воду, через це його вартість дешевше. Підходить для навчання художників і для дітей;
  • нейлонові. Можуть використовуватися для різних цілей, переважна більшість моделей підходить для акрилової фарби.

Крім того, вироби розрізняються за формою і бувають круглі, віялові, скошені, трафаретні. Ви можете купити набір пензликів для малювання різної форми і «калібру», асортимент і ціни дозволяють це зробити.

Що означає номер у назві

Для круглих моделей № — це діаметр пензлика в мм, а для плоских — ширина. Звертаємо вашу увагу: з часом волосяні кінчики мають властивість стиратися. У нашому інтернет-магазині продаж пензликів здійснюється з номера 1 і до 12.

Як купити пензлі для малювання в інтернет-магазині OP24

Де б ви не знаходилися — в Києві або в будь-якому іншому населеному пункті країни, у нас ви можете придбати 1 пензлик або купити цілий набір пензликів для малювання за вигідними цінами і з швидкою доставкою по всій Україні.