Особистий кабінет ( або реєстрація )

Касова стрічка ( 8 )

Касова стрічка

Згідно із законодавством України, обслуговування клієнтів в банківських установах, магазинах, готелях або ресторанах без надання чека на куплені товари або послуги після здійснення оплати заборонено. Такий фіскальний документ служить прямим доказом здійсненого платежу. З його допомогою споживач має право обміняти або повернути товар. Тому й не дивно, що стрічка для касових апаратів користується великою популярністю серед покупців канцелярських товарів. Вона являє собою компактний паперовий рулон, що оснащений втулкою. Його поверхня призначена для відображення надрукованої інформації.

Основні характеристики

Стрічка для касового апарату випускається в широкому асортименті. Виділяють такі її типи:

  • одношарова;
  • багатошарова;
  • термострічка.

Остання являє собою паперову продукцію певної ширини, довжини і товщини, на поверхню якої нанесене спеціальне покриття. Зображення на ній фіксується внаслідок термоконтакту з головкою апарату, вона доповнена елементами, які нагріваються досить швидко. Стрічка такого типу являє собою одношаровий виріб. Вона випускається шириною від 19 до 80 мм.

Купити касову стрічку, виготовлену з одного шару офсетного паперу, можна шести різних типів (в залежності від ширини). Щільність її, як правило, варіює в межах 60–65 г/м², а білизна становить від 90 до 96%.

Багатошарова стрічка створена з кількох аркушів офсетного паперу. На верхньому листі фіксуються дані, які одночасно копіюються на нижньому шарі. Відповідно, верхній фіскальний документ віддається клієнту, а нижній залишається в контрольно-касовій машині.

Область використання

Касова стрічка характеризується широкою сферою використання. Її застосовують для заправки великої кількості спеціалізованого обладнання.

Інтернет-магазин OP24 пропонує недорого купити стрічку для:

  • касових апаратів;
  • банкоматів;
  • POS-терміналів.

Ціна касової стрічки залежить від щільності паперу-основи, її ширини і товщини, наявності термопокриття, діаметра втулки.

Особливості покупки

Продаж товару здійснюється дрібним і великим оптом. Ціна на паперову продукцію, зазначена в каталозі, не включає вартість доставки. Ця послуга оплачується окремо.

Переваги співпраці з нами:

  • великий вибір товару, який реалізується по адекватній ціні, вільній від спекулятивних націнок;
  • преміум-сервіс обслуговування;
  • оперативна доставка по всій території України.

Вся реалізована нами продукція сертифікована, відповідає стандартам якості і нормам безпеки.