Особистий кабінет ( або реєстрація )

Олівці механічні ( 18 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Механічні олівці

Механічний олівець являє собою більш сучасний та зручний різновид давно знайомого канцелярського приладдя. Головною відмінністю та особливістю є конструкція інструменту. У каталозі магазина «ОР24» механічні олівці доступні від різних торгових марок в широкому асортименті. Ціна виробу залежить від марки та моделі. Точна вартість вказана окремо для кожної товарної позиції. Купити приладдя можна оптом, мінімальна сума замовлення вказана в розділі «Оплата».

Особливості виробів

Олівець механічний – це вдосконалена версія графітових виробів. Конструкція аналогічна автоматичним ручкам. Пластиковий корпус з пружинним механізмом захищає грифель від пошкоджень. В робочий стан він приводиться буквально одним натисканням на кнопку. Грифель в таких виробах являє собою тонкий змінний стрижень. Завдяки ергономічній формі він рівномірно сточується при малюванні або письмі, забезпечуючи менші витрати. Як і у звичайних моделях, стрижні розрізняються за ступенем твердості.

Ціна на механічні олівці вище, ніж на графітні. Діапазон варіюється в широких межах, істотна різниця у вартості спостерігається навіть в моделях від однієї торгової марки.

Експлуатаційні властивості

Переваги цього приладдя перед звичайними виробами полягають в наступних показниках:

  • не вимагає заточування;
  • стрижень захищений від пошкоджень;
  • більш зручне для письма;
  • дозволяє створювати дуже тонкі, але чіткі лінії в кресленнях.

Їх можна брати з собою на виїзні роботи, не боячись втратити або зламати. Завдяки спеціальному затиску на корпусі, вироби кріпляться до будь-якої папки, планшету або органайзеру. У разі зносу стрижня його можна легко замінити на новий, бо вони продаються в широкій доступності, коштують недорого та є універсальними для всіх моделей автоматичного приладдя.

Купити механічні олівці з доставкою по Україні можна прямо зараз. Оформляйте замовлення на сайті в режимі онлайн. Дистанційний продаж робить зручною співпрацю з магазином для мешканців різних населених пунктів країни.