Особистий кабінет ( або реєстрація )

Олівці графітні ( 75 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Графітні олівці

Що таке графітовий олівець – всі знають з дитинства. Незмінний атрибут кресляра, школяра, найпоширеніше канцелярське приладдя, знайти яке можна на будь-якому робочому столі. У каталозі магазина «ОР24» графітний олівець доступний в асортименті видів. Продукція різних виробників класифікується по твердості стрижня та дизайну. Вартість вказана в описі товарів. Продаж здійснюється оптом, мінімальна сума замовлення вказана в іншому розділі.

Відмінності та маркування

Перш ніж купити графітний олівець, варто дізнатись, що вони випускаються різних типів. Відмінність між певними виробами полягає в твердості стрижня. Підбираючи приладдя по цьому параметру, можна регулювати ступінь тонкості та насиченості ліній при малюванні або письмі. Для зручності вибору продукція різних типів маркується російськими або латинськими літерами:

  • H (Т) – твердий;
  • B (М) – м'який
  • HB (ТМ) – твердо-м'який, найбільш поширений.

Ціна на такі графітні олівці може відрізнятися, але найбільший вплив на формування діапазону вартості здійснює ім'я виробника. Крім того, існує ще 2 маркування, властивих креслярському приладдю спеціального призначення, – 2H та 2B (дуже твердий або м'який тип грифеля).

На нашому сайті можна недорого придбати різні канцелярські інструменти для креслення та малювання. Замовити продукцію відомих торгових марок можна прямо зараз, оформивши заявку на сайті. Менеджери оперативно її опрацюють та зв'яжуться для уточнення умов доставки.