Особистий кабінет ( або реєстрація )

Калька та папір масштабно-координатний ( 19 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Калька и папір масштабно-координатний

В наш час міліметрівка затребувана лише у вузьких сферах промисловості, зокрема в машинобудуванні та інженерії. Але важливість цього паперу все ж призводить до активного попиту. В інтернет-магазині OP24 замовити матеріал недорого оптом можна прямо зараз. Продаж продукції здійснюється в режимі онлайн. Подавайте заявки в будь-який зручний час, і менеджер зв'яжеться з вами для узгодження деталей. В каталозі папір масштабно-координатний представлений в асортименті, ціна залежить від формату і параметрів щільності.

Загальна інформація

Папір міліметровий використовується для створення різних креслень і проектів. Характерною відмінністю є наявність стандартної розмітки на лицьовій стороні і яскраве забарвлення: зелене, блакитне, персикове. Останнє робить її зручною для креслень, оскільки на кольоровому тлі темно-сірий графітовий олівець виглядає контрастно і чітко. Розмітка виконана різними по товщині лініями, найтонші відокремлюють міліметрові клітинки, більш широкі — ділянки по 5 мм тощо.

Не меншим попитом серед «технарів» користується калька. Вона являє собою особливий тип паперу, до складу якого входить подрібнена целюлоза. По структурі — це жорсткий, але тонкий напівпрозорий матеріал високої щільності. За останнім параметром продукція може різнитися, що зумовлено її призначенням.

Продається міліметровий папір і калька в різних форматах, найбільш звичними є аркуші А3 і А4. Вартість їх залежить від типу, розміру і щільності продукції, уточнити точні значення можна при замовленні товару.

Що ми пропонуємо

Купити кальку в Україні сьогодні можна тільки в спеціалізованих магазинах. Комп'ютерні технології зробили цей папір вузькопрофільним матеріалом, який використовується в більшій мірі в проектній інженерії. У нашому каталозі аркуші кальки представлені декількох видів, різної щільності і розміру. Тут ви можете замовити папір для креслення олівцем або тушшю. Листи доступні в форматі А3 і А4, інформація про розмір вказана в описі товару.

Також на сайті можна відразу купити міліметрівку — вона доступна в листах і рулонах. Ціна на товар залежить від формату, метражу і щільності, вона вказана на кожен тип продукції окремо. На питання, чому варто купити масштабно-координатний папір або кальку саме у нас, наведемо кілька аргументів:

  • у каталозі представлений широкий асортимент листів для проектних креслень в різних форматах (А3, А4, рулони);
  • товар опускається в будь-якій кількості, навіть в оптових партіях;
  • сайт доступний цілодобово, тож оформити замовлення можна в будь-який зручний час;
  • відразу можна замовити й інші канцелярські приналежності, велика різноманітність продукції представлена в інших розділах.

Щоб придбати товар, заповніть онлайн-форму, вказавши контакти для зв'язку. При необхідності телефонуйте за номером, що вказаний в розділі «Контакти». Менеджер магазину допоможе підібрати папір потрібного типу і оперативно оформить ваше замовлення.