Особистий кабінет ( або реєстрація )

Інвентар для прибирання ( 41 )

Інвентар для прибирання

В чистому, добре прибраному домі, завжди приємно знаходитись. Одразу видно, що там проживають охайні господарі. Чистота — це один із пунктів міцного здоров’я. Щоб ідеально прибрати усі поверхні в домі або на робочому місці, необхідно придбати інвентар. В цьому випадку ви обираєте товар на свій розсуд. І тут приходить на допомогу наш інтернет-магазин , в якому можна недорого придбати інвентар для клінінгу.

Чистий дім

Для того аби ваші руки завжди залишались захищеними, для прибирання підлоги та миття посуду варто придбати рукавички. Зручні швабри допоможуть зберегти чистоту підлоги. Якість виробів знаходиться на належному рівні при низькій вартості. Ціна товару доступна кожній родині. В онлайн-магазині ОР24 великий асортимент продукції по догляду за будинком.

Прибирання офісу

Де б не знаходився ваш офіс — в Києві або будь-якому іншому місті, він завжди повинен залишатись в чистоті. В нашому інтернет-магазині можна замовити оптом клінінговий інвентар. Доставка по Україні не займе багато часу, протягом 2–3 днів ви отримаєте своє замовлення. Пакети та кошики для сміття, приладдя для миття підлоги та вікон допоможуть тримати робоче приміщення в чистоті.

Переваги нашої продукції

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на походи по супермаркетах, а придбати інвентар для клінінгу необхідно, то ви потрапили в потрібне місце. У нас:

  • доступні ціни;
  • інвентар для миття та чищення будь-яких поверхонь;
  • великий асортимент;
  • зручна доставка.

На продаж виставлена тільки перевірена продукція. На сайті ОР24.com.ua ви можете придбати товар прямо зі свого дому або офісу. Оформлення замовлення займе не більше 2 хвилин вашого часу.

Все, що є на наших віртуальних вітринах, можна придбати оптом. Оплата може проводитись як карткою, так і готівкою. Від початку співробітництва і до моменту отримання замовлення буде вести приватний менеджер.