Особистий кабінет ( або реєстрація )

Файли ( 21 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

 Файли

Ефективне діловодство неможливе без різноманітних канцелярських пристосувань. Файл для паперу дозволяє надійно зберегти документи, запобігши їх випадковому забрудненню або зминанню. Прозорі поліетиленові кишеньки, які ще називають мультифорами, мають перфорацію з боків, що дозволяє скріплювати їх у папці. В кожному файлі можна зберігати один аркуш паперу або кілька. Використовуючи мультифори, пошук необхідного документа не стане проблемою. Швидкість і простота знаходження потрібних паперів забезпечується прозорою та надійною упаковкою.

Варіанти вибору

Пластикові файли для документів мають різну вартість в залежності від їх характеристик:

  • розмір. Покупка файлів А4 обійдеться в середньому вдвічі дорожче, порівняно з аналогічною за показниками продукцією формату А5, що обумовлено відповідною різницею в їх довжині й ширині. Вибирати поліетиленові кишеньки необхідно під розмір документа, який буде в них розміщуватися. Купити файли А5 вигідніше за ціною, проте варто відразу оцінити сферу їх можливого застосування. Моделі формату А3 коштують найдорожче серед аналогів з тими ж характеристиками, але в них зручно розміщувати креслення і об'ємні схеми;
  • щільність. У продажі інтернет-магазину «Оп24» можна зустріти канцелярські файли товщиною від 30 до 100 мікрон. Що купити вигідніше — вирішувати вам: тонкі файли коштують набагато дешевше, однак термін їх використання менше — вони часто мнуться і швидше втрачають зовнішній вигляд. Більш щільні аналоги краще підійдуть для тривалого зберігання;
  • просторова орієнтація. Кишеньки можуть бути горизонтальними або вертикальними (в основному це стосується моделей формату А3);
  • колір файлу або перфорації. Він не має принципового значення. Розмістивши певні документи в файл конкретних кольорів, можна значно скоротити час пошуку. Різнобарвні кишеньки зі щільного матеріалу часто використовуються для розміщення дизайнерських напрацювань або з метою підняття іміджу компанії для партнерів.

Бічна перфорація мультифор дозволяє об'єднувати окремі папери в папки за призначенням. Групуючи канцелярські файли, знайти потрібний документ набагато простіше, ніж якщо переглядати купу аркушів.

Вигоди придбання

Клієнтам інтернет-магазину «Оп24» пощастило — тут є все для продуктивного діловодства. В Україні купити прозорий файл поштучно практично неможливо — в більшості магазинів вони продаються кратно упаковці 100 шт. Нерідко трапляються ситуації, коли потрібно придбати один-два десятки прозорих кишень специфічного розміру. Ціна упаковки файлів у нас набагато вигідніша, ніж в середньому по Україні, але купувати велику кількість мультифор без потреби не хочеться. Заходьте в каталог інтернет-магазину «Оп24» — тут можна купити велику партію товару оптом або недорого замовити потрібну кількість канцелярських пристосувань, підібравши вартість вашої корзини до мінімального необхідного рівня. Завдяки роздрібній торгівлі, на «Оп24» можна придбати будь-яку кількість файлів.

Пора купувати офісне приладдя? Навіть якщо запаси канцелярії завершуються, не зволікайте — замовляйте обраний товар вже зараз і отримуйте покупку за 48 годин. Широкі можливості вибору способів оплати сприяють максимальному комфорту розрахунків.