Особистий кабінет ( або реєстрація )

Факс папір ( 2 )

Факс-папір

Незважаючи на те що цифрові технології міцно ввійшли в наше життя, зробивши його досить насиченим, папір для факсу все-таки користується популярністю серед покупців канцелярських товарів. Адже наявність оригіналу документа можна швидко і легко підтвердити для тієї ж податкової чи іншої служби за допомогою зазначеного апарату. На відміну від електронного способу передачі інформації, при якому доводиться витрачати час на сканування документа, його збереження і відправку, факс-машина дозволяє в лічені секунди переслати контрагенту важливі дані (тексти, зображення, креслення), не вдаючись до цілого ряду операцій.

Критерії вибору

Перш ніж купити факс-папір оптом, слід звернути увагу на наступні аспекти, які безпосередньо впливають на ціну виробу:

  1. Марку виробника. Відомі бренди дорожать своєю репутацією і не економлять на якості продукції, що випускається, на відміну від дрібних фірм, які пропонують вироби недорого, але при цьому не дотримуються стандартів при їх виготовленні. В результаті споживач отримує факс-папір з певними дефектами.
  2. Білизну. Якість і солідний вигляд надрукованого на факс-папері документа безпосередньо залежить від цього показника.
  3. Гладкість. Поверхня паперу повинна бути в міру шершавою. Високий процент шорсткості – ознака неякісного продукту. Такий дефект негативно позначається на роботі самого апарату (наприклад, може привести до поломки голівки).

Стрічка для факсу випускається двох основних видів – рулонна і листова (формат А4). Великим попитом користується саме перший варіант завдяки зручності використання і економічності витрати. Факсовий папір виготовляється стандартної ширини – 210 мм. Довжина може бути різна – від 18 до 30 м.

Якість понад усе

Інтернет-магазин OP24 пропонує купити папір для факсу оптом з доставкою по всій території України (здійснюється за допомогою транспортної компанії). Продукція характеризується рядом переваг:

  • еталонною якістю. Факс-папір виготовляється відповідно до встановлених стандартів. Виріб відрізняється гладкою поверхнею, оптимальним відсотком білизни, щільністю, яка визначається на рівні 55 г/м², нормальною жорсткістю (папір не застрягає в пристрої);
  • стійкістю до зовнішніх чинників (вологості, УФ-променів, перепадів температурного режиму);
  • відмінною динамічною чутливістю. Процес формування малюнка на поверхні здійснюється максимально швидко.

Вартість факсового паперу розраховується залежно від довжини рулону. Продаж товару здійснюється через інтернет і по телефону. При замовленні великої партії ціна факсового паперу уточняється у менеджера. Оптовим покупцям гарантуємо ексклюзивні умови співпраці і персональний прайс.