Особистий кабінет ( або реєстрація )

Щоденники недатовані ( 99 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Щоденники недатовані

Недатований щоденник дозволяє не тільки зробити план на майбутній робочий день, місяць, але й записати важливу інформацію. Це такий собі органайзер, що дає можливість надійно зберігати дані про важливі справи, бізнес-зустрічі, завдання, а також допомагає оптимізувати робочий процес.

Основні переваги

Такий тип щоденника користується великим попитом серед офісних працівників. На відміну від датованого аналога, він характеризується низкою переваг:

  • відсутністю прив'язки до дати. Власник може починати вести щоденник вже з першої сторінки. Місяць і дата вписуються в спеціальну графу вручну;
  • можливістю занотувати великий обсяг інформації на один день. У датованому виданні на робочу зміну відводиться, як правило, сторінка. У недатованих щоденниках один день може тривати на кілька листків вперед. Тому такий формат підходить офіс-менеджерам, які роблять багато записів;
  • практичністю використання. Недатований щоденник можна застосовувати незалежно від поточного року — в ньому не «з'їдуть» дні і числа. А ось видання з проставленими датами потрібно використовувати виключно в той рік, який вказаний на палітурці.

Щоденник, як правило, включає і інформаційний розділ, в якому є телефонні коди міст, календар і ін.

Ми працюємо для вас

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити недатований щоденник оптом як в Києві, так і в будь-якому іншому місті — продаж здійснюється в режимі онлайн по всій території України. Ціна на товар, зазначена в каталозі, не включає вартість доставки. У нас ви можете недорого купити щоденник з обкладинкою, яка виготовлена із штучної шкіри або матеріла баладек, а також з палітуркою, на якій присутні елементи фольгування. У каталозі представлені екземпляри на:

  • 176 сторінок;
  • 146 листочків;
  • 128 сторінок.

У продажі є екземпляри формату А4, А5, А6. Широкий асортимент варіантів оформлення (різні кольори, цікавий дизайн у вигляді клітки, лінії або національної символіки) дає можливість кожному офіс-менеджеру підібрати свій персональний щоденник, який максимально відповідає його естетичним запитам.