Особистий кабінет ( або реєстрація )

Щоденники ділові ( 272 )

Щоденники ділові

Одним з найважливіших атрибутів сучасної людини є діловий щоденник. Це не тільки стильний аксесуар, але і хороший помічник у плануванні та, відповідно, в організації роботи. Планшетні комп'ютери, смартфони багато в чому замінюють звичні нам записні книжки. Але ділові щоденники все одно залишаються найкращим способом для вираження ідей і пропозицій.

Критерії вибору

Перш ніж купити діловий щоденник, слід звернути увагу на:

  • його параметри;
  • зручний внутрішній блок;
  • презентабельний зовнішній вигляд.

Лаконічно оформлений щоденник — показник серйозного ставлення офіс-менеджера до своїх прямих обов'язків. Використання його в ході переговорів свідчить про те, що власник — відповідальний працівник, максимально налаштований на робочий лад. Він планує свій час заздалегідь і всю важливу інформацію зазначає на сторінках щоденника.

Офіс-менеджер, який віддає перевагу традиційному щоденнику, легко зосереджується на основному, тому завжди виконує роботу вчасно. На думку психологів, щоденник виконує функцію «особистого секретаря» — добре нагадує про незавершені справи.

Але для успішного бізнесмена не тільки важливо регулярно планувати свій час. Підводити підсумки також рано чи пізно потрібно. Тому всі щоденники, як правило, розраховані на рік. Планування на 12 місяців цілком дозволяє з'ясувати, наскільки об'єктивно власник щоденника визначав розвиток ситуації і оцінював свої можливості. Він дозволяє скласти візуальний образ ділового життя. Якщо регулярно вдаватися до оцінки своєї ефективності, то з часом свої бізнес-справи можна спланувати ще краще.

Наші пропозиції

Шукаєте, де купити діловий щоденник формату А4 в Києві недорого? Інтернет-магазин «ОП24» реалізує таку продукцію оптом за ціною виробника. У нас ви можете купити діловий щоденник:

  • різних форматів (А5, А4, А6);
  • класичного однотонного оформлення (синій, зелений, коричневий, чорний та інші);
  • з обкладинкою, для виготовлення якої використовується штучна шкіра або баладек;
  • з лаконічним дизайном (клітка, лінія, національна символіка);
  • з обкладинкою, на якій присутні елементи фольгування.

Вартість щоденника залежить від його формату, кількості сторінок (в каталозі представлені екземпляри з 128, 146 і 176 листами), особливостей оформлення, виробника. Продаж товару здійснюється з доставкою по всій території України — інтернет-магазин співпрацює з надійними фірмами-вантажоперевізниками.