Особистий кабінет ( або реєстрація )

Побутова хімія ( 50 )

Побутова хімія

Дешева побутова хімія з доставкою — це інтернет-магазин OP24. У нас можна купити все необхідне за доступною ціною, щоб підтримувати будинок, квартиру або офіс у чистоті. У каталозі ви завжди знайдете основні товари для прибирання.

Перед тим як зробити замовлення, рекомендуємо підготувати список усього, що вам потрібно купити з побутової хімії. Так ви нічого не забудете, і все необхідне буде доставлене в одній посилці.

Мило

На віртуальних полицях зібрані всі існуючі види мила:

  • господарське;
  • дитяче і доросле;
  • рідке;
  • з дозатором;
  • а також великі і економічні упаковки.

Подбайте, щоб у домі завжди був запас цього гігієнічного засобу. А якщо ви будете замовляти його в нашому інтернет-магазині, то ще й заощадите гроші.

Пральні порошки та кондиціонери

У продажу є пральні порошки для ручного прання, а також для автоматичних пральних машин. Після підтвердження вам залишиться отримати замовлення в 1 місці, без черг і втрати часу.

Миючі засоби для підлоги

Підлога вимагає особливо ретельного прибирання, оскільки на ній накопичується велика кількість бруду та бактерій. У нас ви можете вибрати і недорого придбати антибактеріальні миючі засоби та ганчірки для підлоги.

Чистка скла та дзеркал

Пропонуємо дешево купити спеціальну побутову хімію для чистки скла та дзеркал. Ці засоби не залишають розводів, без особливих зусиль видаляють бруд і не мають різкого запаху.

Поліролі для меблів

Рекомендуємо застосовувати спеціальні засоби під час вологого прибирання, їх ціна не вдарить по вашій кишені. Вони полірують поверхню, затирають подряпини і надають блиск. Якщо ви будете застосовувати поліролі, зовнішній вигляд меблів ще довго збереже новизну. Замовити побутову хімію онлайн ви можете в нашому інтернет-магазині OP24 цілодобово.

Засоби для сантехніки і освіжувачі повітря

Бактерії люблять вологе середовище, ванна кімната для них — рай. Робити прибирання сантехніки хоча б 1 раз на тиждень — необхідність. У нас ви можете вибрати і замовити антибактеріальні засоби для чищення унітазу, ванни та раковини.

Миючі засоби кухні

Кухонна побутова хімія з доставкою — це зручно і недорого, особливо якщо ви робите покупки оптом. Якщо ви формуєте замовлення з декількох позицій, то виграєте на доставці. Так чи інакше, ви постійно використовуєте засоби для миття посуду, для чистки духовки, рукомийника, чому б не економити на цьому?

Не має значення, де ви знаходитеся — в Києві або в іншому місті України. Вартість товарів від цього не змінюється, а доставку оплачуєте за тарифами транспортної компанії, яку обираєте самі.