Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папір перфорований ( 3 )

Папір перфорований

Сьогодні без використання паперової продукції не обходиться жодна установа. А4, А5, А3+, А3 – найпопулярніші формати, які використовуються офісними працівниками. На таких листах можна розмістити будь-яку інформацію: креслення, малюнки чи тексти. Але при необхідності роздрукувати важливі дані великого розміру без розбивання їх на окремі сторінки використовується перфорований папір.

Характеристика формату

Папір з перфорацією, призначений для друку нерозривного потоку графічної або текстової інформації. Існує два основних його види: одношаровий і багатошаровий (використовується для штампування копій). Залежно від типу перфорації, виділяють висококласний папір з дрібними отворами і вироби нижчої якості – зі щілинними. Продукція призначена для різних типів матричних і барабанних принтерів.

Інтернет-магазин OP24 пропонує купити недорого перфорований папір оптом еталонної якості, основні характеристики якого такі:

  • ширина – від 210 до 420 мм;
  • щільність – 55–57 г/м²;
  • білизна – від 92 до 96%;
  • наявність невеликих округлих отворів (перфорації) на краях;
  • присутність ліній розриву на поверхні виробу.

Інтернет-магазин OP24 пропонує купити папір, складений в стопку безперервною гармошкою і упакований в акуратну коробку. В комплект входить до 1700 листів. Але можна замовити більші чи менші коробки.

Скільки коштує задоволення

Ціна паперу залежить від щільності, ступеня білизни, ширини листа, їх кількості в комплекті. Продаж здійснюється по всій території України. Ціна на комплект, зазначена в каталозі, не включає вартості пересилки. Доставка здійснюється за додаткову плату. Вартість послуги розраховується згідно тарифікації обраної компанії-перевізника, її можна уточнити у менеджера магазину.