Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папір офісний кольоровий ( 80 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папір офісний кольоровий

Сучасна конторська робота включає не тільки документообіг, до якого всі ми, працюючі, звикли. Корпоративна етика передбачає використання презентацій, доповідей. Практикуються вони як всередині компанії, так і для сторонніх користувачів, партнерів і клієнтів (в якості реклами). Наприклад, часто проводиться презентація певної продукції або послуг на всіляких виставках. І в цьому випадку незамінним матеріалом, носієм інформації про компанію, що привертає увагу, є папір офісний кольоровий. Раніше його використання вважалося непотрібною розкішшю. Сьогодні кольоровий папір для принтера повинен бути в кожному офісі. І забезпечить це інтернет-магазин OP24. Повірте, ціна, по якій ми пропонуємо купити кольоровий папір, зовсім не розчарує вас!

Прикрасимо сірі будні, внесемо ясність в справи

Кольоровий папір для друку презентацій або реклами використовується достатньо давно. Але це не єдине його призначення в комерційних цілях. Кольоровий офісний папір традиційного формату А4 успішно використовується для друку звичайних документів. І це не жарт. Раніше про поділ (позначення) документів за кольорами ніхто і не замислювався. Сьогодні ця новаторська ідея є досить поширеною. І це одна з причин купити кольоровий офісний папір. На практиці доведено: такий підхід себе повністю виправдовує, значно спрощує роботу, особливо співробітникам бюро обліку, підвищує продуктивність фірми в цілому. Гарна перспектива за невелику вартість, чи не так?

Один з брендів, чий папір офісний кольоровий є відомим на весь конторський світ, носить назву Spectra. Продукція цієї компанії у нас присутня в широкому асортименті. Пропонуємо наступні кольори:

  • зелений;
  • персиковий;
  • кремовий;
  • рожевий;
  • фіолетовий;
  • темно-коричневий та інші.

Характер тонів різний. Ви маєте чудову нагоду придбати інтенсивні відтінки або пастельні. Вибір залежить від того, з якою метою потрібно купити кольоровий папір для принтера.

Завжди на зв'язку з клієнтом

У нашу сферу діяльності входить продаж канцелярських товарів переважно оптом. Наразі купити недорого кольоровий папір для принтера реально тільки у нас. Ми не робимо зайвих націнок і пропонуємо клієнтам гідний сервіс. Це не тільки хороший веб-сайт з масою можливостей, але й персональний менеджер. З ним ви обговорюєте ціни перед тим, як купити необхідну кількість кольорового паперу, оформляєте заявку, обговорюєте умови оплати і подальшої співпраці.

Доставку здійснюємо по всій території України. Оскільки нашими послугами користуються різні компанії, в тому числі і комерційні, ми намагаємося діяти оперативно. Заощадимо ваш час! За винятком форс-мажорних обставин, які ми намагаємося передбачити, товар прибуває покупцеві щонайбільше за 48 годин. За це нас поважають клієнти, які постійно співпрацюють з нами.