Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папір офісний ( 25 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папір ксероксний

Цей копіювальний апарат давно увійшов в робочу буденність, ставши її невід'ємною частиною. Він експлуатується в школах, на заводах і навіть вдома. Якщо його з якихось причин немає, працюють центри, які надають послуги з копіювання документів. Там він виконує роль головної робочої машини, і відомий цей апарат як ксерокс. За багато років він еволюціонував, придбавши більш компактні розміри. Але головний його матеріал – папір для ксерокса – залишився незмінним. Використовується він до сьогодення. Папір ксероксний перебуває в числі канцелярських товарів, які мають найбільший попит. Існує багато бажаючих купити цю позицію оптом. Насамперед це практикується компаніями, які щоденно використовують папір для ксероксу у великих кількостях. І доволі успішним його постачальником в Україні є інтернет-магазин OP24.

Товар від кращих виробників

Купити високоякісний папір для ксерокса – це не питання іміджу, а робоча необхідність. Хоча, безумовно, з хорошим матеріалом завжди приємно працювати. Папір не є винятком. Але існує ще один важливий фактор. Виражається він у наступному: якщо папір ксероксний формату А4 або іншого має високу якість виготовлення, це означає, що і апарат, в який ви його завантажуєте, буде мати триваліший експлуатаційний термін. Тому ми співпрацюємо з передовими компаніями-виробниками, тим самим піклуємося про техніку клієнтів. Серед наших постачальників:

  • Paperon;
  • Xerox;
  • A-One;
  • Capitan та інші бренди.

Ціна паперу для ксерокса буде набагато нижчою, якщо звернетеся до нас в інтернет-магазин. Практикуємо продаж оптом, що істотно знижує вартість. Як наслідок: завдяки тому, що ми пропонуємо низькі ціни, купити папір для ксерокса у нас намагаються не тільки комерційні, але й некомерційні установи. Продукція наших партнерів – кращих виробників – користується попитом і у власників торгових точок, які займаються роздрібним продажем. Їх клієнти теж мають можливість відчути нашу відпускну ціну.

Переваги OP24

У нашому інтернет-магазині є не тільки можливість купити недорого папір для ксерокса. Своїм клієнтам ми гарантуємо відмінний сервіс. Це один з факторів, завдяки якому у нас постійно розширюється клієнтська база.

Бажаючим купити ксероксний папір наша компанія надає послуги персонального менеджера. З його допомогою вирішуються всі питання щодо замовлення. Також ми прагнемо поліпшити якість послуг. Тому в нашій компанії працює менеджер, який контролює це питання. Він проводить опитування кожного клієнта. Якщо в них є побажання або пропозиції щодо нашої роботи, ми завжди готові їх вислухати та прийняти до уваги!