Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папір копіювальний ( 2 )

Папір копіювальний

Потрібен копіювальний папір? Ми можемо запропонувати цей матеріал у кількох видах. В інтернет-магазині ОР24 він представлений в найбільш ходових кольорах — синьому і чорному. Продається на сайті папір-копірка упаковками по 100 аркушів формату А4. Ціна в каталозі вказана одну таку пачку окремо для кожної товарної позиції.

Особливості продукції

Копіювальний папір А4 — це матеріал невеликої щільності зі спеціальним барвним шаром на одній стороні. Накладаючи його на чисті аркуші і прорисовуючи на матовій лицьовій стороні, можна отримати чіткий відбиток. Раніше такий спосіб «копіювання» був єдино доступним, і папір користувався великим попитом. Сьогодні його замінили сучасні технології — ксерокс, факс, — тому для матеріалу характерна вузькопрофільна затребуваність. Досі використовують папір у таких сферах:

  • на швейному виробництві;
  • для отримання контрастних світлокопій;
  • в оперативній поліграфії;
  • при контактно-, матрично-переносному і электрографічному копіюванні.

Матеріал коштує недорого, тому зазвичай продається в упаковках по кілька десятків листів, оскільки ціна одного буквально копійчана.

Комфортні умови для клієнтів

Наш інтернет-магазин — один з небагатьох, що пропонують різне паперово-канцелярське приладдя в широкому асортименті, включаючи навіть продукцію, використання якої знайшло вузьку профільну спеціалізацію. У нас ви можете купити копіювальний папір А4 в різних кольорах. Продаж товару здійснюється також оптом, уточнюйте вартість і обсяг мінімальної партії за телефоном, що вказано на сайті.

Щоб купити копірку, оформляйте заявку в режимі онлайн в будь-який зручний час. Замовлення приймаються автоматично, менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження найближчим часом. Зверніть увагу, що ціна копіювального паперу, зазначена в каталозі, — роздрібна. Для оптових покупців передбачені спеціальні умови співпраці. Додаткова інформація надається за запитом.