Особистий кабінет ( або реєстрація )

Папір кольоровий ( 22 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Папір кольоровий

Кольоровий папір має широкий спектр застосування. Він може використовуватися офісними працівниками для друку різноманітних оголошень, рекламних листівок, різних документів, головна мета створення яких полягає в приверненні уваги клієнтів (покупців). Але різнобарвний папір також входить до переліку обов'язкових шкільних атрибутів. З його допомогою дитина має можливість створювати оригінальні аплікації і вироби. Такі заняття творчістю сприяють прояву фантазії і розвитку уяви у вашої дитини.

Особливості пропозиції

Виділяють три групи подібної продукції:

  • кольоровий папір для дитячої творчості. Це традиційний варіант формату А4, який добре знайомий кожному з нас ще зі шкільних часів. Популярністю користуються набори листочків в папці або кольоровий папір на скобці з офсетною обкладинкою;
  • продукція, що має більш високі споживчі характеристики. Різнобарвний папір цієї категорії використовується офісними співробітниками, дизайнерами, майстрами hand made, відповідно, коштувати недорого не може;
  • продукція, що відрізняється спеціальними властивостями. До цієї групи, наприклад, відноситься креп-папір. Його використовують для святкового оформлення приміщень (при підготовці до весілля, дня народження та інших важливих подій).

Як правило, ціна на кольоровий папір залежить від його типу, щільності, формату, особливостей упаковки, виробника.

Критерії вибору

Перш ніж купити кольоровий папір, слід звернути увагу на його:

  • параметри. Найбільш поширений варіант – папір формату А4. У продажу також є вироби інших розмірів – А3, А5;
  • щільність. Оптимальним варіантом вважається лист з щільністю, що варіюється в діапазоні 80–160 г/кв. м;
  • насиченість відтінку. Цей параметр обов'язково слід враховувати при друці листівок, оголошень, щоб оптимально підібрати колір тексту і зображень. Якщо вибирати папір для школярів, перевагу слід віддати варіантам з хорошою насиченістю.

Важливий критерій при покупці такої продукції, особливо якщо передбачається її використання для дитячої творчості – це екологічність. При її виготовленні повинні використовуватися якісні матеріали, безпечні для дитини.

Вибір для кожного

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити оптом кольоровий папір для творчості:

  • двосторонній;
  • на самоклеючій основі;
  • фетровий;
  • креп-папір.

Купуючи таку продукцію в інтернет-магазині «ОП24», ви отримуєте необмежені можливості для реалізації ваших дизайнерських ідей. У каталозі представлений товар від надійних брендів – ZiBi, Kite, «Лунапак» та інші.

Ціна на вироби залежить від обсягу покупки. Постійним оптовим покупцям гарантуємо ексклюзивні умови співпраці і персональний прайс. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами обраної компанії-вантажоперевізника.