Особистий кабінет ( або реєстрація )

Бухгалтерські книги ( 16 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Бухгалтерські книги

Купити бухгалтерські книги актуально для запису даних аналітичного обліку діяльності фірми. Така друкована продукція відноситься до підгрупи регістрів, у яких кожен аркуш заздалегідь пронумерований. Бухгалтерська книга, як правило, заповнюється вручну. На останній сторінці друкованого видання зазначається кількість аркушів, і ця інформація повинна бути засвідчена підписом головного бухгалтера. Реєстрації основних даних, що стосуються діяльності фірми, відводиться окремий екземпляр подібної документації, тому потреба купити бухгалтерські книги виникає у керівника підприємства досить часто.

Основні різновиди друкованої продукції

Книги бухгалтерського обліку, представлені в каталозі інтернет-магазину «ОП24», виготовляються відповідно до вимог встановлених державою стандартів. Документація друкується на офсетному або газетному папері (в залежності від різновиду), характеризується високою якістю поліграфічного виконання. Дані на аркуші наносяться методом використання цифрового або офсетного друку.

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує недорого купити такі різновиди бухгалтерських книг:

  • головні. У документі фіксується інформація узагальненого характеру з журналів-ордерів;
  • касові. У документ записуються всі дані за прибутковими і видатковими операціями з готівкою по касі фірми. До цієї підгрупи також відноситься книга нарахування заробітної плати;
  • реєстраційні. У каталозі представлені журнали для ведення обліку вхідної кореспонденції, інструктажу пожежної безпеки, перевірок, довіреностей. До цієї підгрупи відноситься також книга складського обліку;
  • інші види зазначеного друкарського видання. Книга скарг і пропозицій — інструмент, за допомогою якого організація має можливість налагодити зворотній зв'язок з покупцем. У ній відвідувачам надається можливість вказувати пропозиції щодо поліпшення сервісу або, наприклад, залишати скарги.

Ціни на друковані видання залежать від обсягу покупки. Інтернет-магазин «ОП24» реалізує товар оптом. При великому замовленні вартість обговорюється в індивідуальному порядку. Продаж в онлайн-режимі здійснюється цілодобово — заявку на сайті можна сформувати в будь-який зручний для вас час.