Особистий кабінет ( або реєстрація )

Бланки стандартні ( 31 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Бланки стандартні

Документообіг комерційних організацій не обходиться без використання різноманітних бланків (товарних рахунків, видаткових/прибуткових накладних, подорожних листів, доручень, видаткових ордерів та інших). Документи несуворої звітності можуть мати номер і серію, але їх, згідно із чинним законодавством, не потрібно реєструвати. Фірма-продавець не зобов'язана надавати в державні контролюючі органи будь-яку звітність. Стандартні бланки призначені для здійснення внутрішнього обліку з продажу.

Основні різновиди

Купити стандартні бланки сьогодні можна наступних типів:

  • для обліку транспортних операцій. Це бланки товарно-транспортної накладної, вантажні митні декларації, подорожні листи вантажних, службових автомобілів;
  • для контролю розрахункових операцій. Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити товарні рахунки, накладні, платіжні доручення;
  • інші бланки (наприклад, рахунки офіціанта).

Стандартні бланки класифікуються на номерні і неномерні. Крім того, каталог інтернет-магазину «ОП24» представляє документи, надруковані на офсетній основі або «газетці» і аркуші, видані на папері, що самокопіюється.

Особливості ТТН

Для фірм, які в ході здійснення своєї діяльності використовують різний автотранспорт (вантажний / легковий) для перевезення готової продукції, устаткування, сировинних матеріалів, надзвичайно актуально купити ТТН. Це важливий обліковий документ, в якому фіксуються основні обсяги роботи. Останні можуть обчислюватися сотнями тисяч тон вантажів і десятками одиниць техніки. А товарно-транспортна накладна дозволяє налагодити чітку систему контролю. Завдяки використанню зазначеного документа оптимізується робочий процес на підприємстві, регулюються відносини між учасниками транспортування певного вантажу — відправником, перевізником та одержувачем.

Вантажні авто мають право виїжджати за межі підприємства тільки за умови наявності у них супровідних документів: заповнених ТТН, завізованих печаткою керівника фірми. Бланк складається з двох розділів (транспортного і товарного) і повинен містити наступну інформацію:

  • дату складання ТТН;
  • реквізити фірми перевізника, відправника та одержувача;
  • адресу пунктів завантаження-вивантаження товару;
  • дані про перевезений вантаж (найменування, вагу, кількість місць, маркування);
  • орієнтовну дату прибуття.

Бланки товарних накладних відрізняються уніфікованою формою. Заповнювати їх мають право тільки спеціально уповноважені особи.

Особливості покупки

Інтернет-магазин «ОП24» реалізує бланки товарних накладних оптом недорого — за ціною виробника. Вартість документів залежить від кількості примірників в упаковці, виду паперу, на якому вони надруковані. Продаж товару здійснюється по всій території України — доставка по містам здійснюється за допомогою надійної транспортної компанії.