Особистий кабінет ( або реєстрація )

Атласи та контурні карти ( 65 )

Плитка  Список 
Плитка  Список 

Атласи та контурні карти

Незважаючи на те, що сучасні школи використовують масу передових технологій навчання (інтерактивні дошки та ін.), картографічна робота на уроках географії, всесвітньої історії, історії України, природознавства, згідно з програмою освіти, є обов'язковою. Головною метою обробки карт є розширення знань учнів з предмету, розвиток навиків орієнтації в просторі і світі, знайомство з новими елементами досліджуваної дисципліни. Тому такий посібник, як атлас України, відноситься до обов'язкових шкільних атрибутів.

Вимоги, що пред'являються до подібної продукції

Атласи та контурні карти з географії, історії України та всесвітньої історії повинні розроблятися відповідно до визначених методичних і технічних рекомендацій. Наочні посібники для організації практичних занять в школі, представлені в каталозі інтернет-магазину «ОП24», характеризуються такими особливостями:

  • їх зміст відповідає навчальній програмі. Атлас з географії, як правило, є доповненням до підручника. Тобто виступає в якості розширених ілюстрацій до нього. Тому такий атлас відображає на всі 100% ті дані, які вказані в посібнику;
  • при розробці друкованої продукції виробники дотримуються принципу наочності. Представлені в каталозі атлас і контурні карти є в міру яскравими, естетичними, тому не відволікають увагу, а, навпаки, викликають інтерес учнів до науки;
  • наочні посібники мають якісне друкарське оформлення. Для їх виготовлення використовується міцний непрозорий папір. Атласи характеризуються глянцевими сторінками, на яких відображається в міру великий, чіткий і контрастний шрифт. Контурні карти з географії, історії України, всесвітньої історії надруковані на папері оптимальної білизни, який не стомлює зір, не відбиває жовтизною. Від якості виконання наочних посібників залежить їх термін служби. Як відомо, шкільні атласи та контурні карти знаходяться в постійному користуванні протягом року. Тому всі наочні посібники, представлені в каталозі, мають щільну обкладинку, яка скріплена з основним блоком за допомогою міцних скоб;
  • шкільна друкована продукція відповідає віку учнів. Наприклад, атлас «Історія України» для п'ятикласника характеризується розміщенням невеликої кількості тексту на сторінках, великими яскравими ілюстраціями. Наочний посібник для випускників відзначається більшою насиченістю теоретичного матеріалу.

Атлас і контурні карти, представлені в каталозі інтернет-магазину «ОП24», є універсальними. Наочні посібники підходять до всіх підручників, які мають гриф допуску до застосування в школі.

Характеристика асортименту

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити оптом наочні посібники з наступних дисциплін:

  • історія України (для 5–11 класів);
  • природознавство (для 3–4 класів);
  • всесвітня історія (для 7–11 класів);
  • географія (для 6–11 класів).

Ціна на наочні посібники залежить від якості використовуваного паперу-основи, кількості аркушів, особливостей оформлення сторінок, виробника.

Інтернет-магазин «ОП24» пропонує купити недорого атласи та контурні карти від надійних виробників: ТМ «Картографія», «Інститут передових технологій». Продукція сертифікована, відповідає стандартам якості, нормам безпеки і вимогам освітньої системи.

Продаж товару здійснюється по всій території України. Інтернет-магазин «ОП24» співпрацює як з комерційними організаціями, так і з приватними особами. Ціна на товар, зазначена в каталозі, не включає вартості пересилки. Доставка здійснюється відповідно до тарифів обраної компанії-вантажоперевізника. При виникненні додаткових питань зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або за допомогою заповнення спеціальної форми на сайті.